Prodej stavebního pozemku, 9463 m²

Rýmařov, okres Bruntál

3 290 000 Kč 2 990 000 Kč (315 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, finanční úschovy, vkladu do KN a vypracování přiznání daně z nabytí včetně provize RK

Stavební pozemek 9 463 m², Rýmařov, okres Bruntál

- Pozemek vhodný pro velkorysé bydlení i developerský projekt -

Ve výhradním zastoupení majitele vám nabízíme prodej skvěle situovaného stavebního pozemku o výměře 9 463 m², v klidné lokalitě městské části Janušov, v Rýmařově v Jeseníkách. Pozemek se nachází nedaleko hlavní silnice procházející Rýmařovem, vedoucí ze Šumperka do Bruntálu. Zastávka autobusu je odtud přibližně 420 metrů, pošta zhruba 480 metrů a centrum města s veškerou občanskou vybaveností cca 4,4 km. Do Malé Morávky a na Praděd je to okolo 15 km, do Karlovy Studánky cca 21,5 km. Bruntál je odtud vzdálený 22 km, Šumperk 35 km.

Město Rýmařov je obklopeno krásnou přírodou chráněné krajinné oblasti Jeseníky. V okolí je mnoho ski areálů, cyklostezek, rozhleden a dalších turisticky zajímavých míst. Můžete se vykoupat v Edrovickém rybníku vzdáleném jen 3 km, navštívit přírodní park Sovinecko (6 km) a Rešovské vodopády (13 km), nebo si zalyžovat ve ski areálu Čerťák (12 km), Karlově pod Pradědem (16 km) a dalších lyžařských střediscích.

Pozemek je mírně svažitý, tvaru nepravidelného mnohoúhelníku s maximální šířkou přibližně 118 metrů, maximální délkou cca 148 metrů. Přední stranou je orientovaný na jihozápad.

Pozemek je vhodný ke stavbě 1 i více rodinných domů, srubů, chat či roubenek, nebo například penzionu.

Podle platného Územního plánu města Rýmařov je pozemek vedený jako plocha smíšená obytná venkovská (BV). Dle regulativu plochy jsou zde možné stavby pro bydlení - rodinné domy, stavby pro rodinnou rekreaci, stavby ubytovacích zařízení, stavby pro školství, zdravotnictví, sociální péči, sport, obchod, stravování, výrobu, služby, administrativu a další stavby s maximální podlažností 2 NP + podkroví.

Inženýrské sítě se nacházejí v těsné blízkosti hranice pozemku.

GPS souřadnice: 49.9577100N, 17.2423144E

Celková výměra pozemku je dle KN 9 463 m².

V Listu vlastnictví je pozemek vedený jako trvalý travní porost.

Velkou výhodou pozemku je jeho poloha na krásném místě, dostupnost sítí, pěkný výhled do okolí a široké možnosti využití.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí.

! VOLNÉ IHNED !

Číslo zakázky
IDNES-200401-101
Cena
2 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
9463 m2
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Pojištění majetku

Kontaktujte prodejce

3 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku