Prodej stavební parcely, 2119 m²

Sázava, okres Benešov

1 691 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej pozemku 2119 m2, Sázava - Sedliště

Nabízíme k prodeji pozemek k výstavbě rekreačního objektu či objektu k trvalému bydlení. Pozemek obdélníkového tvaru je situován v v těsné blízkosti řeky Sázavy v rekreační lokalitě Sedliště. Pozemek je v mírném svahu a jeho větší část je v nezátopovém pásmu. Na pozemku stála původně chata, která podlehla požáru, dnes je možné k výstavbě využít základovou desku. Pozemek je zatravněný, s přístupem po asfaltové komunikaci. Na pozemku bylo vybudováno malé sportovní hřiště.
Zdrojem pitné vody vrtná studna, elektřina 230/400 V ve sloupku na hranici pozemku, odpadní vody nutno řešit septikem či ČOV. Okolní zástavba rekreační objekty, v lokalitě funguje restaurace a malý obchod. K dispozici je i vlakové spojení, vzdálenost na zastávku je cca 0,5 km. Lokalita: 40 km jihovýchodně od Prahy, velmi dobrá dostupnost po D1, sjezd je na 34. km, občanská vybavenost v nedaleké Sázavě.
Lze financovat Hypoúvěrem Modré pyramidy např. s použitím vlastních zdrojů 338 200,- Kč a měsíční splátkou 5 480,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-163480
Cena
1 691 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
2119 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V
Voda
vlastní zdroj

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku