Prodej stavebního pozemku, 32557 m²

Seletice, okres Nymburk

7 488 110 Kč (230 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena včetně provize a právních služeb

Prodej pozemku 32 557 m2, pro výstavbu, Seletice, okres Nymburk

Nabízíme vám prodej rovinatého pozemku
o celkové výměře 32 557 m2, určeného pro smíšenou výstavbu, pro trvalé bydlení v převážně nízkopodlažních objektech, ve kterých jsou vestavěny, event. přistavěny provozovny či samostatně postaveny prodejny a objekty vybavenosti, služeb, či živností, event. neobtěžujícího zemědělství realizovaného v tradičních nízkopodlažních objektech.
Pozemek se nachází v krásném prostředí na okraji obce, ze dvou stran obklopený lesem. Je vhodný pro developerskou výstavbu rodinných domů, vybudování venkovského sídla s rozlehlým pozemkem nebo pro bydlení v kombinaci s chovem koní nebo jiných zvířat, pro rybáře nebo myslivce.
K tomuto pozemku lze přikoupit další polnosti, cca 20 hektarů v jednom kuse za cenu 40 Kč/m2 a spojit bydlení s podnikáním v zemědělství.
Trafostanice je cca 200 m od hranice pozemku.
Praha je vzdálená do hodiny cesty.
Pro bližší informace volejte makléři nabídky.
We offer you a flat plot, total area of 32 557 m2, meant for mixed, mostly low-floor housing constructions. There are supposed to be built-in or separate business premises or shops, in which should be conducted a business or a service. In case of not bothering its surroundings, in traditional low-floor buildings there can also be realized farming.
The plot is situated on the edge of the town in beautiful surroundings of forest on two sides. It is suitable for development of family houses, construction of a country house with a large land, or for housing in combination with breeding horses or other animals, for fishermen or hunters.
It is possible to buy more land together with this plot, about 20 hectares or more, in one piece for the price of 40 CZK/m2 and combine so housing with farming business.
It is located within 1 hour from Prague.
For more information please call the estate broker of this offer.

Číslo zakázky
IDNES-079-N01173
Cena
7 488 110 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
32557 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku