Prodej komerčního pozemku 2 500 m²

Brodská, Semily - Podmoklice

562 500 Kč (225 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena je bez DPH

Prodej pozemku - pro komerční stavbu v Semilech

Předmětem nabídky je stavební pozemek, který se nachází v Semilech, v lokalitě Letná-Slap. Pozemek je dle platného územního plánu sídelního útvaru Semily vymezen pro plochy smíšené a výrobní. Možnosti napojení na inženýrské sítě jsou v blízkosti pozemku (plyn, vodovod, elektřina). Přístup k pozemkům je ze silnice II/292 a obecní komunikace (Brodská ulice). Cena pozemku je ve dvou variantách „A“ – 225,-Kč/m2 a „B“ – 400,-Kč/m2, které jsou podmíněny takto:
VARIANTA A/
2.1. Vítězný zájemce se smluvně zaváže, že do 4 let od podpisu Kupní smlouvy a smlouvy o zřízení předkupního práva vybuduje a uvede do užívání (získá kolaudační souhlas nebo jiný doklad vydaný či potvrzený stavebním úřadem, kterým se prokáže, že lze budoucí stavbu užívat) objekt uvedený v nabídce (viz bod 6 níže).
Pro případ nedodržení této podmínky bude sjednáno právo města Semily od smlouvy odstoupit a dále smluvní pokuta ve výši 500.000 Kč.
2.2. Vítězný zájemce se smluvně zaváže, že do 6 let od podpisu Kupní smlouvy a smlouvy o zřízení předkupního práva prokazatelně vytvoří nová pracovní místa (místo výkonu práce v nově vystavěném objektu - viz bod 6 níže) – zaměstná zaměstnance v pracovním poměru v celkové hodnotě úvazků nejméně 5 a tento stav udrží kontinuálně (nepřetržitě) po dobu nejméně 5 let.
Pro případ nedodržení této podmínky bude sjednáno právo města Semily od smlouvy odstoupit a dále smluvní pokuta ve výši 500.000 Kč.
VARIANTA B/
3.1. Vítězný zájemce se smluvně zaváže, že do 4 let od podpisu Kupní smlouvy a smlouvy o zřízení předkupního práva vybuduje a uvede do užívání (získá kolaudační souhlas nebo jiný doklad vydaný či potvrzený stavebním úřadem, kterým se prokáže, že lze budoucí stavbu užívat) objekt uvedený v nabídce (viz bod 6 níže).
Pro případ nedodržení této podmínky bude sjednáno právo města Semily od smlouvy odstoupit a dále smluvní pokuta ve výši 500.000 Kč.
3.2. K nabízeným nemovitostem bude sjednáno předkupní právo ve prospěch města Semily na dobu určitou, a to do doby uvedení objektu (provozovny) do řádného užívání dle bodu 3.1. výše. Předkupní právo bude sjednáno i pro případ převodu vlastnického práva darováním. Předkupní právo bude sjednáno jako právo věcné a kupní cena bude odpovídat výši kupní ceny za shora uvedený pozemek sjednané v Kupní smlouvě a smlouvě o zřízení předkupního práva zvýšené případně o cenu rozestavěné stavby určenou znaleckým posudkem znalce (odhadce) určeného městem Semily.

Číslo zakázky
IDNES-2020011
Cena
562 500 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
2500 m2
Připojení k internetu
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

4 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku