Prodej stavebního pozemku, 1432 m²

Na Sedlácích, Šenov, okres Ostrava-město

990 000 Kč (691 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právních služeb, advokátní úschovy a proviz

Prodej pozemku určeného k výstavbě, 1432 m2, Šenov

Máte přesnou představu, jak by měl vypadat Váš vysněný dům, jen ještě nevíte, kde si jej postavíte? Možná Vám v tom dokážeme pomoci.
V exkluzivním zastoupení majitele nabízíme ke koupi velmi pěkný, rovinatý a skvěle umístěný pozemek o rozloze 1432 m2, který je v katastru vedený jako zahrada, územním plánem je však určen pro individuální bytovou výstavbu. Nachází se v Šenově u Ostravy v ulici Na Sedlácích.
Veškeré sítě se jsou v bezprostřední blízkosti, příjezd je po zpevněné komunikaci a pozemek je oplocen. Díky vzrostlé zeleni, oddělující pozemek od příjezdové cesty a částečně i od sousedních pozemků získáte ihned dostatek soukromí. Pozemek sloužil jako zahrada, je na něm mnoho mladých ovocných stromků, takže nebudete muset čekat, až \\\"doroste\\\" zahrada nově založená. V zadní části pozemku je malá hospodářská budova, která Vám po dobu stavby výborně poslouží jako nezbytné zázemí.
Město Šenov má cca 6500 obyvatel, velmi dobré dopravní spojení s okolními městy (Ostrava, Havířov, Frýdek-Místek) ať již veřejnou dopravou či autem po rychlostní komunikaci Ostrava-Havířov. Centrum obce s veškerou občanskou vybaveností je v dosahu 10 minut pěší chůze a cestou do školy nebudou muset Vaše děti dokonce ani přecházet přes cestu.
Ráda Vám ukážu toto místo, které se může stát Vaším novým domovem.
V případě většího počtu zájemců proběhne prodej formou elektronické aukce.

Číslo zakázky
IDNES-064-N02189
Cena
990 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1432 m2
Přístupová komunikace
asfalt

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku