Prodej stavebního pozemku 1 500 m² rezervováno

Sobkovice, okres Ústí nad Orlicí

900 000 Kč (600 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej pozemku, 1 500 m2, Sobkovice, okr. Ústí nad Orlicí

Už dlouho toužíte po pozemku, který bude dostatečně velký na klidném místě a navíc v dojezdné vzdálenosti od měst Letohrad a Jablonné nad Orlicí? Tak to by se vám pravděpodobně mohl líbit tento pozemek s krásným výhledem na Suchý vrch jehož výměra je 1 500 m2 a leží na velmi klidném místě obce Sobkovice.
Samotný pozemek leží na parcele číslo 129/2 a vede k němu asfaltová obecní příjezdová cesta. V tuto chvíli je pozemek veden jako plocha zeleně, ale obecním úřadem je schválena změna územního plánu, kdy tento pozemek bude nově převeden do plochy k bydlení. Dle vyjádření územního plánování v Žamberku je termín realizace změny plánován v průběhu roku 2022. Díky své rozloze, tak nabídne dostatek místa pro stavbu rodinného domu vašich snů nebo objektu k rekreaci. Veřejný vodovod a přípojka elektřiny se nachází nedaleko hranice pozemku, což výrazně snižuje náklady na výstavbu.
Obec Sobkovice nabízí pouze základní občanskou vybavenost, což ale není problémem, jelikož do Jablonného nad Orlicí to máte pár minut autem a do Letohradu je to jen o kousek dále, takže kompletní občanskou vybavenost máte na dosah. No a pokud nevlastníte auto, tak samozřejmě obcí pravidelně projíždí autobus. No a zda jste sportovně ladění jedinci, tak samozřejmě můžete v letních měsících využít nespočet cyklistických tras. Na koupání si můžete zajet k Pastvinské přehradě a v zimě to máte zase kousek do lyžařských center Orlických hor.
Naše hypocentrum vám zcela zdarma zajistí hypoteční úvěr se zvýhodněnou úrokovou sazbou jak pro financování této nemovitosti, tak i pro budoucí výstavbu vašeho nového bydlení .

Číslo zakázky
IDNES-1389
Cena
900 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1500 m2
Elektřina
230V
Voda
veřejný

Kontaktujte prodejce

HESTIA Group s.r.o.

T. G. Masaryka, Lanškroun - Ústí nad Orlicí, okres Ústí nad Orlicí

2 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku