Prodej stavebního pozemku 853 m²

Šťáhlavy - Šťáhlavice, okres Plzeň-město

3 829 970 Kč (4 490 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej stavebních pozemků od 760m2 - Šťáhlavy - Šťáhlavice

Ve výhradním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemky v rámci nového projektu "Pozemky Na Jezárkách" v luxusní lokalitě v obci Šťáhlavice s jedinečným výhledem na zámek Kozel. Šťáhlavice, obec vzdálená pouhých 15km od Plzně, nabízí jedinečné bydlení v klidné a bezpečné lokalitě v bezprostřední blízkosti přírody, uprostřed stromových alejí, které lemují původní Hraběcí cestu vedoucí mezi zámkem Kozel a nádražím ve Šťáhlavech v délce přibližně 1,5km.
Pozemky jsou určené pro výstavbu rodinných domků. Projekt bude po dokončení zahrnovat přípojky pro vodu, kanalizaci a elektřinu, stejně jako komunikaci včetně parkovacích stání před domem a veřejného osvětlení. Dokončení prací se předpokládá na přelomu roku 2021/2022. Do té doby však již je možné řešit stavební povolení na rodinné domy, případně začít s výstavbou. Pro zahájení stavebních prací bude k jednotlivým pozemkům umožněn přístup po zpevněné komunikaci.
Hranice zastavitelnosti pozemku v obci nejsou dány, je však nutno přihlížet k platným předpisům stavebního zákona.
V obci je základní občanská vybavenost, ostatní naleznete v okolních obcích Šťáhlavice, případně Nezvěstice. Dopravní spojení autobusy a vlakem. Nejbližší základní škola a školka se nachází ve 2km vzdálených Šťáhlavech, stejně tak jako lékař, zubní lékař, zdravotní středisko, pošta, sportovní areál, nákupní možnosti, a další.
Veškeré další informace, včetně přesných rozměrů jednotlivých pozemků a fotografií z postupu prací při budování sítí a komunikace najdete na webové stránce věnované pouze tomuto projektu, http://najezarkach. cz/.
Případné financování rádi zajistíme.
Pro prohlídky, prosím, volejte makléře. Těšíme se na viděnou.

Číslo zakázky
IDNES-00188
Cena
3 829 970 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
853 m2
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

6 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku