Prodej stavebního pozemku 1 070 m² rezervováno

Staňkov, okres Jindřichův Hradec

2 300 000 Kč (2 149 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej stavebního pozemku 1070 m2 Staňkov

Upozornění: Tato nabídka je rezervována konkrétním zájemcem a v rezervační lhůtě není k dispozici. S výhradním zastoupením majitele nabízíme k prodeji krásný rovinatý pozemek o celkové ploše 1070 m2 v ideálním tvaru co do rozměrů a i polohy pro výstavbu RD ve velmi preferované lokalitě obce Staňkov. Velikou výhodou je již vydané stavební povolení pro výstavbu RD nebo pensionu. Obecní vodovod a elektřina jsou na hranici pozemku, kanalizace vede v komunikaci před pozemkem.
Obec Staňkov se nachází v okrese Jindřichův Hradec, kraj Jihočeský. Hlavní charakteristikou obce je Staňkovský rybník, pod jehož vysokou hrází se Staňkov nachází. Rybník ovlivňoval historii i charakter obce. Obec Staňkov leží cca 2 km severovýchodně od Chlumu u Třeboně.
Lze financovat Hypoúvěrem např. s použitím vlastních zdrojů 460 000,- Kč a měsíční splátkou 6 792,- Kč se splatností 30 let. Volejte naše call centrum v době 9 - 19 hodin. Nepřijaté hovory budou vyřízeny v nejbližší době. Při komunikaci s námi uvádějte, prosím, číslo zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-190472
Cena
2 300 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1070 m2
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Připojení k internetu
Doporučený dodavatel

Kontaktujte prodejce

Bidli

Jindřišská 889/17, Praha 1 - Nové Město

9 1 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku