Prodej stavebního pozemku 1 266 m²

Staré Křečany, okres Děčín

1 650 000 Kč 1 266 000 Kč (1 000 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Včetně provize realitní kanceláře, právního servisu a advokátní úschovy.

Prodej stavebního pozemku o výměře 1266 m² v obci Brtníky

Rádi byste žili v poklidném venkovském prostředí obklopeném krásnou přírodou spadající pod CHKO Labské pískovce? Máme pro Vás pozemek o celkové výměře 1266 m² v obci Brtníky.
Dle územního plánu je pozemek určen pro stavbu rodinného či bytového domu, případně stavby pro rodinnou rekreaci. Kompletní možnosti využití naleznete v přiložené textové a grafické části územního plánu.
Z inženýrských sítí je v přilehlé komunikaci veden obecní vodovod a v blízkosti se nachází taktéž zdroj elektrické energie. Pozemek je jen mírně svažitý, z poloviny oplocený a přístupný z obecní zpevněné komunikace. Příjezd na pozemek je umožněn pomocí posuvné samonosné brány.
Brtníky, ležící cca 1,5 km od severní hranice NP České Švýcarsko, jsou východiskem několika turistických tras, určených pro cyklisty i pěší návštěvníky tohoto rozsáhlého chráněného území. Potřebnou občanskou vybavenost lze hledat například v 8 km vzdáleném městě Rumburk.
Pokud Vás tato nabídka zaujala, vyplňte prosím pouze formulář umístěný u inzerátu. Po obdržení reakce Vám do emailu zašleme veškeré podklady včetně odkazu na domluvení Vašeho termínu prohlídky. V případě více vážných zájemců bude nemovitost rezervována s klientem, který podá nejlepší nabídku.

Číslo zakázky
IDNES-024-NP05549
Cena
1 266 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
1266 m2

Kontaktujte prodejce

RE/MAX G8 Reality 6

Mírové náměstí 3485/35, Ústí nad Labem - Ústí nad Labem-centrum

2 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku