Prodej stavebního pozemku, 2697 m²

Štětí, okres Litoměřice

1 680 000 Kč 1 660 000 Kč (615 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena k jednání včetně provize RK

Stavební pozemek s velkou zahradou

Nabízíme vám ke koupi stavební pozemek s přilehlou zahradou. Jeho poloha je ve velmi příjemné lokalitě plné klidu, zeleně a sluníčka. K pozemku vede asfaltová příjezdová cesta. U jeho hranice vede elektřina. Vodovodní řád je nedaleko. Stavební pozemek má výměru 388m a zahrada 2309m. Společně je zde utvořen velmi hodnotný a zajímavý celek.
Územní plán povoluje výstavbu rodinného domu. Je jen na vás, jak velký bude. Přilehlá zahrada může mít využití dle vaší kreativity různorodých odpočinkových činností. V současnosti jsou oba pozemky zarostlé vegetací. V jeho okolí je pár rodinných domů. Pozemek leží v nezáplavové oblasti. Blízké spádové město Štětí má plně rozvinutou infrastrukturu, lékaře, školy, školky, obchodní možnosti. Je zde dobré autobusové a vlakové spojení. Nedaleko je i příjezd na D8 vedoucí do Prahy (60) nebo Ústí nad Labem (60). Koupi nemovitosti s následnou výstavbou je možné financovat nejen hypotečním úvěrem.
S celkovým řešením vám samozřejmě v případě vašeho zájmu pomůžeme. K prohlídce a dalším informacím použijte níže uvedené telefonní číslo na makléřku. Nemovitost je nabízena pouze exkluzivně.

Číslo zakázky
IDNES-062705
Cena
1 660 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Zastavitelná plocha
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
2697 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230-400V
Voda
veřejný
Kanalizace
žádný
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku