Prodej stavebního pozemku, 3153 m²

Stožec - Dobrá, okres Prachatice

3 990 000 Kč 3 490 000 Kč (1 107 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku 3153 m2, Stožec - Dobrá

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 3153 m2 v k. ú. České Žleby, v obci Dobrá u Stožce. Šumavská obec je velmi dobře přístupná pro cyklisty od Stožce, Lenory, Soumarského Mostu a Nové Pece.
Klid, soukromí, čerstvý vzduch a panenská příroda. Výlety na kolech, pěšky i autem, v této krajině vždy naleznete vhodný cíl pro vaše toulky přírodou.
Pozemek, který je předmětem prodeje, se skládá ze dvou částí a nachází se v nadmořské výšce 780 m.
Parcela 924/152 o velikosti 2102 m2 a parcela 987, která má výměru 1051 m2, by měly být v blízké době územním plánem určené k zástavbě. V současné chvíli požádáno o změnu v územním plánu s předběžným odsouhlasením možnosti zástavby. Předpoklad bezproblémové změny ÚP je i skutečnost, že na pozemku 987 se nachází zbořeniště původní stavby.
Pozemek je přístupný po zpevněné komunikaci. Sítě ( elektřina, voda) v těsné blízkosti. Na pozemku je umístěno trafo, o jehož přemístění je požádáno a probíhá jednání se společností E – ON.
Není možné napojení na veřejnou kanalizaci, pouze vlastní septik.
Pozemek doporučuji zájemcům, kteří milují tuto oblast Šumavy, často ji navštěvují a rádi by zde měli zázemí. Vzhledem k výjimečnosti nabízené nemovitosti v dané lokalitě doporučuji prohlídku, která umocní vše, co si o obci Dobrá přečtete.
Dobrá na Šumavě se nachází na severním úpatí masívu Stožce, mezi Soumarským mostem a Českými Žleby, na území Národního parku Šumava. Je ideálním východiskem do oblasti Plešného jezera, Trojmezí a Boubínského pralesa.
Pro pěší je obec Dobrá na Šumavě přístupná ze zastávky ČD Dobrá na Šumavě a Soumarský Most.
Je zde možnost spousty výletů do okolí. Například Stožecká kaple, Soumarský most a rašeliniště, Stožec - lesní soví stezka pro děti.
V případě vícero zájemců, bude upřednostněna nejvyšší nabídka.
Pokud budete mít zájem o bližší informace, kontaktujte makléře nabídky.

Číslo zakázky
IDNES-085-N07558
Cena
3 490 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
3153 m2
Přístupová komunikace
asfalt

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku