Prodej pozemku, 1411 m²

Stožec - Dobrá, okres Prachatice

1 700 000 Kč (1 205 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku, Dobrá

Exkluzivně nabízíme k prodeji pozemek o celkové rozloze 1411 m2 v k. ú. České Žleby, v obci Dobrá u Stožce. Šumavská obec je velmi dobře přístupná pro cyklisty od Stožce, Lenory, Soumarského Mostu a Nové Pece.
Klid, soukromí, čerstvý vzduch a panenská příroda. Výlety na kolech, pěšky i autem, v této krajině vždy naleznete vhodný cíl pro vaše toulky přírodou.
Předmětem prodeje je parcela 932/30 o velikosti 733 m2 a parcela 931/2, která má výměru 678 m2.
V současné chvíli požádáno o změnu v územním plánu ohledně možnosti výstavby. Probíhá jednání ohledně souhlasného stanoviska i s Národním parkem Šumava. Pozemek se nachází těsně za obcí směrem k vlakové zastávce, je přístupný po zpevněné komunikaci. Napojení na sítě možné ve vzdálenosti cca 200 m.
Pozemek doporučuji zájemcům, kteří milují tuto oblast Šumavy, často ji navštěvují a rádi by zde měli zázemí. Vzhledem k výjimečnosti nabízené nemovitosti v dané lokalitě doporučuji prohlídku, která umocní vše, co si o obci Dobrá přečtete.
Dobrá na Šumavě se nachází na severním úpatí masívu Stožce, mezi Soumarským mostem a Českými Žleby, na území Národního parku Šumava. Je ideálním východiskem do oblasti Plešného jezera, Trojmezí a Boubínského pralesa.
Pro pěší je obec Dobrá na Šumavě přístupná ze zastávky ČD Dobrá na Šumavě a Soumarský Most.
Je zde možnost spousty výletů do okolí. Například Stožecká kaple, Soumarský most a rašeliniště, Stožec - lesní soví stezka pro děti.
Místo, které si zamilujete....
Pro bližší informace volejte makléři zakázky.

Číslo zakázky
IDNES-085-N07650
Cena
1 700 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1411 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku