Prodej stavební parcely, 2979 m²

Stříbrná Skalice, okres Praha-východ

1 890 000 Kč 1 870 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej unikátního stavebního pozemku 2979 m2, Stříbrná Skalice, okr. Praha-výcho

Nabízíme k prodeji krásný stavební pozemek o výměře 2979 m2 s platným stavebním povolením pro stavbu nadstandardního víkendového domu a s projektem na moderní dřevostavbu. Pozemek se nachází v lokalitě rekreačních objektů Kloučka, cca 300 m od řeky Sázavy, blízko obce Chocerady. Je situován v mírném jižním svahu, těsně u lesa, mimo zátopovou oblast. K pozemku vede celoročně přístupná zpevněná cesta z jihu a navíc je zde i pěší přístup z horní, severní strany. Jedná se o zabydlenou oblast s dobrými sousedskými vztahy. Na pozemku je, díky jeho velikosti, umístění domu uprostřed pozemku na místě stávající chaty a vzrostlé zeleni zaručeno téměř 100% soukromí.
Stavební povolení je vydáno na víkendový dům vč. parkovacího stání a skladu o užitné ploše 125 m2 a zastavěné ploše cca 80 m2. Na pozemku je přípojka elektro, je povolena studna a jímka, kterou je možné po projednání nahradit čističkou. Může se začít okamžitě stavět, je zde také možnost dohody o kompletní realizaci domu.
Veškerá občanská vybavenost se nachází v 1,5 km vzdálené Stříbrné Skalici nebo ve 3 km vzdálených Choceradech. Stanice vlaku je vzdálená 1 km a 750 m od pozemku je známá restaurace Na Marjánce. Dojezdová vzdálenost do Prahy je 35 min. To vše činí pozemek vhodným nejen pro víkendový dům, ale i pro trvalé bydlení.
S vyřízením hypotéčního úvěru bezplatně pomůžeme.
Pro komunikaci uvádějte evidenční číslo zakázky N79732.

Číslo zakázky
IDNES-N79732
Cena
1 870 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
2979 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku