Divišov u Sušice Zahrada 815 m2 s dřevěnou chatou

Dlouhoveská, Sušice

320 000 Kč

Nabízíme na prodej rovinatý, částečně oplocený pozemek 815 m2 s dřevěnou chatou na vlastní stavební parcele s číslem evidenčním a kopanou studnou, ležící přímo u lesa (lesopark Luh) v těsné blízkosti (cca 170 m) řeky Otavy, mezi obcí Divišov a městem Sušice – 2,5 km.
Popis: částečně oplocený, podlouhlý, rovinatý pozemek, skládající se ze tří parcel, určené k výstavbě rekreačního objektu – rodinná rekreace. Stav dřevěné chaty na betonovém základu s číslem evidenčním je podprůměrný, až havarijní. Přístup zajištěn po nezpevněné obecní cestě a částečně přes pozemek jiného vlastníka. Pozemek celkem: 815 m2 (p. č. 1098/4 – 362 m2 a p. č. 1098/6 – 432 m2);
Zastavěná plocha a nádvoří: 21 m2;
Voda: vlastní kopaná studna (1,6 m) s pasportem; Odpad: neřešeno; Elektřina: možnost napojení elektřiny po dohodě s ČEZem (kladné vyjádření).
Krásné, klidné, slunné místo přímo u lesa s výbornou dostupností k řece Otavě (cca 170 m skrz les; koupání a rybaření) a přitom v blízkosti města Sušice, kde je veškerá občanská vybavenost. Díky podprůměrnému stavu chaty se jedná hlavně o samotný pozemek, na kterém lze znova postavit rekreační objekt – novou chatu.
Kupující bude hradit daň z nabití nemovitosti.

Číslo zakázky
IDNES-P1250
Přístupová komunikace
žádné úpravy
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
815 m2
Otevřít/zavřít mapu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama