Prodej stavebního pozemku, 9605 m²

Svojanov, okres Svitavy

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena k jednání. Informace u majitele.

Stavební pozemek ve Svojanově se stavebním povolením na rodinný dům, okres Svitavy

Nabízím k prodeji stavební pozemek v obci Svojanov, v okrese Svitavy, v Pardubickém kraji. Pozemek je složen ze tří parcel. Dvě dominantní parcely 510/2 a 510/1 jsou dle územního plánu obce Svojanov evidované jako zastavěné území (na těchto parcelách lze stavět) a tvoří dohromady souvislou plochu o rozloze 9 605 m2. Stavební pozemek má již předchystané inženýrské sítě a je možné ho koupit včetně projektu pro bydlení - rodinný dům (RD) s bazénem. Na tuto stavbu je uděleno platné stavební povolení. Projekt lze použít. K tomu lze připojit ještě menší parcelu 508 o velikosti 1856 m2. Tato parcela není stavební.

Pozemek je v těsné blízkosti známého a navštěvovaného hradu Svojanov (1,5 km po turistické stezce). Okolím Svojanova vedou cyklotrasy a turistické stezky, na kterých narazíte například na velkou nádrž Letovice na říčce Křetínce. Několik malých památních míst a vyhlídek v nenarušené přírodě jsou zážitkem jak v létě, tak v zimě. V zimním období zde turisté navštěvují Skiareál Bystré-Hamry, vzdálený jen 6,7 km nebo si zaběžkují na bílé krajině.

Kompletní informace o pozemku (virtuální prohlídka, videa, popis parcel, uzemní plán atd.) naleznete na svojanov-pozemek.cz (zkopírujte adresu do prohlížeče).

Číslo zakázky
IDNES-01
Cena
Cena na vyžádání
Vlastnictví
osobní
Zastavitelná plocha
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
9605 m2
Elektřina
zavedena
Plyn
zaveden
Kanalizace
septik / jímka, vlastní čistička
Svažitý pozemek

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku