Prodej stavebního pozemku 660 587 m²

Teplá - Babice, okres Cheb

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena u makléře

Pozemky 660 587 m2, stavební a ostatní, Babice u ML

Zprostředkujeme Vám Nabízíme prodej pozemků o celkové rozloze 503 362 m2 v obci Babice. Babice jsou malá vesnice, která se nachází cca 4,5 km od Teplé, cca 10 km od Mariánských Lázní. V místě není žádná občanská vybavenost, nejezdí sem ani autobus. Nejbližší vlaková a autobusová zastávka je v cca 1,8 km vzdáleném Poutnově. Pozemky mají zastavěnou plochu o velikosti 5 772 m2, kde jsou domy, stáje a zbořeniště.
Pozemky o velikosti 7 313 m2 jsou vedené v územním plánu obce v Plochách bydlení – jedná se o pozemky, které mohou být určeny k developerskému projektu na výstavbu vesnických stavení pro rekreaci nebo trvalému bydlení. Další pozemky o velikosti 26 500 m2 jsou v územním plánu obce vedené – se zaměřením na pobytové rekreační a poznávací turistický ruch. Nepřípustné využití pro bytové domy a objekty pro rodinnou rekreaci, zároveň je vydáno územní rozhodnutí na výstavbu penzionu a jezdeckého areálu a je připravena dokumentace ke stavebnímu povolení. Ostatní pozemky jsou louky, pole, vodní plochy a ostatní komunikace. Louky se používají jako pastviny, je na nich pletivové oplocení s elektrickými ohradníky rozdělenými do sektorů, brány. Na pozemcích jsou vodní plochy, napáječky, přístřešky pro dobytek na betonových patkách. Podél oplocení jsou vysázeny ovocné stromy. Kolem vodních ploch jsou vzrostlé stromy. Pozemky jako ostatní komunikace jsou zpevněné a nezpevněné polní cesty.
Součástí pozemku je dvougenerační rodinný dům o užitné ploše 623 m2 ležící na okraji obce v absolutním soukromí. Dům je podsklepený, zděný se dvěma nadzemními podlažími a obyvatelným podkrovím (140 m2). Má dva byty se samostatnými vchody. V podzemním podlaží je sklep, technická místnost, vinný sklep, 2 sklady.
Do prodávaných pozemků patří dále převážně zemědělské pozemky ve Služetíně, části města Teplá. Nachází se asi 4,5 km od Teplé asi 3,5 km od Babic. Není zde žádná občanská vybavenost, pouze autobusová zastávka. Obcí prochází místní komunikace. Pozemek o velikosti 52 m2 je zbořeniště. Ostatní pozemky o velikosti 157 173 m2 jsou dle skutečného stavu louky, které se využívají k pastvě zvířectva. Ev. číslo: 29632.

Číslo zakázky
IDNES-29632
Cena
Cena na vyžádání
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
660587 m2
Přepis energií

Kontaktujte prodejce

2 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku