Prodej stavebního pozemku 1 154 m²

V lipách, Teplice

2 988 860 Kč (2 590 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: lze uplatnit odpočet DPH, včetně DPH, včetně provize, včetně právního servisu, cena k jednání včetně provize RK

Prodej zasíťovaného stavebního pozemku, 1 154 m², V lipách - Teplice

Hledáte investiční příležitost nebo nemůžete nalézt ke koupi ten správný dům a přemýšlíte o výstavbě domu dle vlastních představ? Co byste řekli místu, kde jsou k nabídce poslední 3 zasíťované pozemky. Z původních 8 pozemků v přímém sousedství, byla již na některých zahájena výstavba RD a poslední 3 rovinaté pozemky čekají na svého nového majitele. Možností výstavby v blízkosti centra lázeňského města Teplice již nebude mnoho, tak se podívejte na naši zajímavou nabídku. Zbývající pozemky jsou ve výměře 1.154 m², 1.162 m² a 2.262 m² . Dle platného ÚP je zde možné realizovat výstavbu i vícepodlažního rodinného domu. Záleží tedy jen na Vás, zda toužíte po nízkopodlažním bungalovu nebo sníte o rezidenčním luxusním domě s pěší dostupností na rozhlednu Letná, zámeckou zahradu nebo oblíbenou mini Zoo s výběhem rodinky makaků. Velmi oblíbená vilová čtvrť Na valech je oddělena jen místní železniční tratí z Radejčína, s provozem lokálního vlaku mezi 5 a 20 hodinou. Zde naleznete vše, co v blízkosti svého domova potřebujete. Vaše děti se sami pěšky přesunou do nedaleké Z? Plynárenská, v okolí můžete navštívit vyhlášené restaurace, knihovnu nebo sportoviště. Jen pár minut od pozemků je zastávka autobusu Bystřanská nebo trolejbusu Valy, který Vás zaveze během 5 minut do historického i obchodního centra města s veškerou potřebnou vybaveností (pošta, nákupní centra, lázeňské domy).
Stále váháte, zda byste chtěli žít právě zde? V historickém městě s termálními prameny v široké kotlině mezi Českým středohořím a Krušnými horami a s výhledem na novogotický hrad Doubravka? K pozemkům vede zpevněná asfaltová cesta (foto podzim 2020 bez sněhu), je připravena elektřina a jsou napojeny na městský vodovod a kanalizaci. Nezanedbatelnou výhodou je bezproblémové napojení na rychlostí silnici D8 s výjezdem na Prahu nebo Ústí nad Labem až Drážďany. Provoz nedaleké hlavní příjezdové silnice bude během příštích let značně omezen již schváleným odklonem větší části provozu v podobě tzv. Kladrubské spojky. Někteří z Vás jistě přivítají možnost odpočtu DPH z nabídkové ceny. S financováním Vám rád poradí můj kolega, tak se dlouho nerozmýšlejte, ať máte výhodu možnosti výběru pozemku.

Číslo zakázky
IDNES-144-13-675
Cena
2 988 860 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1154 m2
Elektřina
zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

2 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku