Prodej stavebního pozemku, 9639 m²

Za Tratí, Trutnov - Horní Předměstí

8 675 100 Kč (900 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: VČETNĚ PRÁVNÍHO, REALITNÍHO A KOMPLETNÍHO SERVISU!

Prodej stavebního pozemku, 9639 m2, Trutnov

Dumrealit. cz Vám zprostředkuje prodej stavebního pozemku ve vyhledávané a klidné lokalitě města Trutnov - Horní Předměstí.
Rovinný pozemek parc. č. 2160/27 bez nutnosti terénních úprav a celkové výměře 9639 m2, se nachází na okraji zástavby města, takže budoucímu majiteli nabízí bydlení na slunném místě s krásným výhledem do okolí a přitom výbornou dostupností do centra města.
Dle územního plánu spadá pozemek do B1 – plochy bydlení v rodinných domech – městské a příměstské. Podmínky prostorového uspořádání: koeficient zastavěnosti 25%, výšková hladina zástavby max. 10 m nad okolním terénem, odstavení vozidel (parkovací a odstavná stání) musí být na vlastním pozemku stavby, min. velikost pozemku pro 1 rodinný dům je 1.000 m2. Pro zájemce z řad investičního bydlení se proto nabízí možnost rozdělení pozemku, výstavbu několika rodinných domů a následný rozprodej. Kompletní inženýrské sítě se nachází na hranici pozemku (elektřina, plyn, vodovod a kanalizace). V obci se nachází kompletní občanská vybavenost (škola, školka, autobusové i železniční nádraží, obchodní i sportovní centra, atd. ). V případě zájmu Vám zdarma zajistíme nabídku financování hypotečním úvěrem za nejvýhodnějších podmínek na trhu. Neváhejte nás kdykoliv kontaktovat pro více informací, sjednání osobní schůzky a prohlídky nemovitosti. Doporučujeme. Ev. číslo: 620017.

Číslo zakázky
IDNES-620017
Cena
8 675 100 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
klidná část
Plocha pozemku
9639 m2
Elektřina
230V
Plyn
veřejný přívod

Kontaktujte prodejce

4 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku