Prodej komerčního pozemku 11 034 m²

Písecká, Týn nad Vltavou - Malá Strana, okres České Budějovice

16 500 000 Kč (1 495 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena k jednání

Komerční pozemky 11.034 m² s pěknou administrativní budovou, malou zděnou halou

Prodáme část průmyslového areálu zahrnující průmyslové pozemky o celkové ploše 11.034 m², administrativní budovu s jídelnou ve velmi pěkném stavu, zděnou halu, menší ocelové sklady a zpevněné plochy.
Administrativní budova o celkové zastavěné ploše 801 m² má svislé nosné konstrukce zděné, stropní konstrukce betonové lité, střechu sedlovou mírného sklonu s krytinou z asfalt. pasů. Okna a vnější dveře jsou plastová, podlahy s keramickou dlažbou či PVC. V objektu zavedena elektroinstalace, plynofikace, kanalizace, vodoinstalace, vytápění je ústřední s plynovým kotlem. Dispozičně je objekt rozdělen na kancelářské prostory, jídelnu, výdejnu jídel/ kuchyni, zázemí pro zaměstnance (šatny), hygienické prostory (umývárna, WC, sprchy) a technické zázemí. Technický stav velmi dobrý.
Zděná hala je samostatně stojící přízemní výrobní objekt o jednom nadzemním podlaží a zastavěné ploše 168 m². Svislé nosné konstrukce jsou zděné, střecha je sedlová s krytinou z profilovaného plechu. Okna dřevěná, 3 x plechová vrata, podlahy cementový potěr. V objektu zavedena elektroinstalace, plynofikace, kanalizace, vodoinstalace. Technický stav dobrý.
Ocelové sklady o celkové zastavěné ploše cca 180 m² mají ocelovou konstrukci s jednoduchým nezatepleným plechovým opláštěním.
Celková výměra prodávaných pozemků je 11.034 m² (včetně příslušného podílu na areálových komunikacích); část pozemků je zpevněna, komunikace jsou asfaltové se zatížením pro nákladní vozy.
V areálu jsou tyto inženýrské sítě: elektrická energie: v areálu je trafostanice 2 * 630 kVA; pitná voda: areál je napojen na městský řad; zemní plyn: areál je napojen na městský řad; splašková kanalizace: areálový řad do městské ČOV; dešťová kanalizace: areálový řad do řeky. Územní plán: Plochy výroby a skladování (VL-S) – lehký průmysl.

Číslo zakázky
IDNES-N00804
Cena
16 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
11034 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V, zavedena
Plyn
veřejný přívod
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

2 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku