Prodej komerčního pozemku 4 000 m²

Ulcinj, Černá Hora

34 600 000 Kč (8 650 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: 350 EUR/m2

Prodej komerčního pozemku 4 000 m² u pláže Ulcinj, Černá Hora

Jedinečná nabídka prodeje stavebního pozemku na břehu Jadranského moře v Černé Hoře. Parcela o celkové výměře 4000 m2 hraničí s písečnou Velkou Pláží ve městě Ulcinj, lokalitě Plaža Evropa. Místo je naprosto ideální pro stavbu hotelů, penzionů, apartmánových domů, tak i pro výstavbu obchůdků, kaváren či restaurací. Na pozemku se nacházejí borovice, které příjemně lemují a stíní celou oblast. Velkou výhodu této nabídky je zajištění elektřiny i dálkového vodovodu městem zdarma. Stavební povolení je taktéž zařízeno. V případě zájmu Vám rádi pomůžeme s vyřízením veškeré stavební dokumentace i právního přepisu, který je také v ceně.

Ulcinj je oblíbené letovisko, které se nachází na břehu Jaderského moře v blízkosti Skadarského jezera. Ulcinj a jeho okolí patří mezi nejdůležitější turistické oblasti v Černé Hoře. Kromě starobylých památek a zachovalé přírody sem návštěvníky lákají hlavně ideální podmínky pro letní pobyt u moře, tak i pro všechny vodní sporty. Nachází se zde hned několik pláží s postupným vstupem do moře.

Prodejní cena zahrnuje veškerý právní servis, zajištění přepisu na katastrálním úřadě i přepis energií. Prohlídky i samotný prodej probíhá v českém jazyce s českými makléři přímo v Černé Hoře. Máte zájem o více informací či osobní prohlídku nemovitosti? Kontaktujte naši makléřku, která zodpoví veškeré vaše dotazy a zprostředkuje prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-4
Cena
34 600 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
4000 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V
Voda
veřejný

Kontaktujte prodejce

1 3 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku