Prodej komerčního pozemku 1 200 m²

Peručice, Utjeha, Černá Hora

27 185 000 Kč (22 654 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: 1100000 EUR

Prodej komerčního pozemku 1 200 m²

Jedinečná nabídka prodeje komerčního pozemku na břehu Jadranského moře v Černé Hoře. Parcela o celkové výměře 1 200 m2 navazuje na písečnou pláž v obci Utjeha. Na přední části pozemku stojí zděné obchůdky, určené ke komerčnímu využití. Za těmito objekty je volná plocha připravena k výstavbě. Místo je naprosto ideální pro stavbu penzionu, hotelu či apartmánového domu. V případě zájmu vám rádi pomůžeme s vyřízením stavební dokumentace, včetně stavebního povolení. Celá parcela je uzavřena zděnou zídkou a má vlastní vjezd. Velkou výhodu této nabídky je přenechání nájemní smlouvy s obcí, umožňující pronájem lehátek na 15 metrů vzdálené pláži. Toto vybavení je součástí prodeje pozemku.

Utjeha je menší letovisko v jižní části Černé Hory, nacházející se asi 10 km od města Bar. Je oblíbenou destinací turistů s dostupností veškerých služeb. Utjeha je také skvělým výchozím místem pro podnikání výletů za krásami Černé Hory.

Prodejní cena zahrnuje veškerý právní servis, zajištění přepisu na katastrálním úřadě i přepis energií. Prohlídky i samotný prodej probíhá v českém jazyce s českými makléři přímo v Černé Hoře. Máte zájem o více informací či osobní prohlídku nemovitosti? Kontaktujte naši makléřku, která zodpoví veškeré vaše dotazy a zprostředkuje prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-1
Cena
27 185 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
rušná část
Plocha pozemku
1200 m2
Přístupová komunikace
asfalt
Elektřina
230V
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

8 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku