Prodej stavebního pozemku, 1063 m²

Václavov u Bruntálu - Horní Václavov, okres Bruntál

1 594 500 Kč (1 500 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: + provize RK

Prodej, stavební pozemky, Václavov u Bruntálu

Dumrealit. cz Vám zprostředkuje prodej pozemku k výstavbě Vašeho rodinného domu. Jedná se o soubor stavebních parcel, včetně vybudované infrastruktury, v lokalitě situované mezi dvěma lanovými drahami v k. ú. Horní Václavov, JESENÍKY, bezprostředně u Karlova, nedaleko Karlovy Studánky a Pradědu, které navazují na vybudované městečko sportovního, kongresového a hotelového komplexu Avalanche.
Plocha 26,3 ha nabízí 188 nových stavebních parcel s možností výstavby 26 hotelů (apartmánových domů s následným prodejem apartmánových jednotek) a 162 komerčních penzionů. Obecně je povolena zástavba pro rodinnou rekreaci, komerční využití a občanskou vybavenost.
Také katastrálně jsou pozemky připraveny a odděleny. Na pozemcích jsou hotové hlavní páteřní rozvody elektřiny, vody, plynu a nově vybudovaná asfaltová obecní komunikace. Jsou vybudovány trafostanice a ČEZ Distribuce a. s. vystavěla a zkolaudovala distribuční sítě na pozemcích ve své režii. Pro výše uvedené stavby bylo vydané pravomocné územní rozhodnutí.
Pozemky jsou lemovány nově zrekonstruovanými silnicemi 2. a 3. třídy s vybudovanými parkovacími plochami.
Jedná se o lokalitu v samotném centru Jeseníků, ale přesto se celá zástavba nachází mimo zónu CHKO Jeseníky. Lokalita má díky významným investicím do okolí v posledních letech do budoucna vysoký potenciál (investice Slezská Harta - lodní doprava, Karlov - 4 další dokončované LD, Karlova Studánka - dokončená rozsáhlá investice).
Zajištění servisu ohledně financování je samozřejmostí. Ev. číslo: 624615.

Číslo zakázky
IDNES-624615
Cena
1 594 500 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
1063 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku