Prodej stavebního pozemku, 1083 m²

Valtice, okres Břeclav

2 501 730 Kč (2 310 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně právního servisu, finanční úschovy, vkladu do KN a vypracování přiznání daně z nabytí včetně provize RK

Pozemek k zastavění 1 083 m², Valtice, okres Břeclav

Ve výhradním zastoupení majitele nabízíme prodej 3 na sebe navazujících pozemků určených k zastavění, každý o výměře 1 083 m², ve Valticích. Pozemky se nacházejí za zahradami domů v ulici Za Tesárnou, při výjezdu z Valtic směrem na Břeclav. Tato část města je obklopena přírodou a dobře přístupná z hlavní silnice II. třídy číslo 40. Dostupnost do centra Valtic je od pozemků autem cca do 1 minuty, na kole do 3 minut. Zastávka autobusu je přímo vedle pozemků.

Přední pozemek č. 1 o velikosti 1 083 m² má nepravidelný obdélníkový tvar se šířkou přední části cca 18,31 metrů, šířkou v zadní části cca 24,75 metrů, délkou pravé strany od silnice cca 50,55 metrů, délkou levé strany cca 50,13 metrů a je velmi mírně svažitý.

Pozemky č. 2 a 3 jsou každý o velikosti 1 083 m², mají pravidelný obdélníkový tvar se šířkou cca 21,6 metrů, délkou cca 50,14 metrů a jsou také mírně svažité.

V platném územním plánu města Valtice jsou pozemky nyní vedené jako územní rezerva, ale v návrhu na změnu územního plánu jsou již vedené jako pozemky k zastavění rodinnými domy.

Pozemky jsou orientované přední částí na východ. Inženýrské sítě na pozemcích prozatím nejsou.

Celková výměra každého z pozemků je dle KN 1 083 m².

Velkou výhodou pozemku je možnost využití ke stavbě rodinného domu na jednom z nejvyšších míst ve Valticích s pěkným výhledem do okolí.

Uvedená cena je včetně provize, právního servisu, úschovy kupní ceny, vkladu do Katastru nemovitostí a daňového přiznání k dani z nabytí nemovitých věcí včetně znaleckého posudku.

! VOLNÉ IHNED !

Číslo zakázky
IDNES-180603-101
Cena
2 501 730 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Lokalita projektu
předměstí
Plocha pozemku
1083 m2
Přístupová komunikace
asfalt

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku