Prodej komerčního pozemku, 4223 m²

Nová, Včelná, okres České Budějovice

5 400 000 Kč (1 278 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK a právního servisu, bez daně z n

Prodej pozemku 4223 m2 pro komerční využití, obec Včelná, České Budějovice

K prodeji nabízím velmi lukrativní pozemek o celkové ploše 4223 m2 situovaný v části Lesní kolonie obce Včelná. V okolí pozemku se nachází architektonicky zajímavé vily z počátku 20. století tvořící původně komplex ozdravných penzionů, letních bytů a restaurací.
Pozemek je dle platného územního plánu obce Včelná hlavním využitím určen pro stavby bydlení v rodinných domech a přípustným využitím pro stavby ubytovacích a sociálních služeb (penziony, domy s pečovatelskou službou, domovy důchodců), zdravotnická zařízení, maloobchodní a stravovací služby, zařízení pro kulturu, sportovní zařízení, apod..
Z celkové výměry pozemku se v zastavitelném území nachází cca 1500 m2 v části od zpevněné asfaltové komunikace.
Veškeré inženýrské sítě (elektřina, plyn, voda, kanalizace) jsou na hranici pozemku. Na pozemku stojí nezastřešená hrubá stavba rodinného domu.
Včelná je obcí s velmi dobrou dopravní dostupností a veškerou občanskou vybaveností. Z Českých Budějovic sem jezdí kromě linkových autobusových spojů a vlaku také pravidelná linka MHD.
Doporučuji: překrásný pozemek s jedinečnou atmosférou, který díky navazujícímu lesnímu porostu poskytuje svým obyvatelům jedinečné mikroklima. Celá navazující zahrada nabízí nepřeberné možnosti využití, a to jak k soukromým, tak komerčním účelům. Vhodný také jako investiční nemovitost.

Číslo zakázky
IDNES-085-N07616
Cena
5 400 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
4223 m2
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku