Prodej stavební parcely, 9740 m²

Velká Bíteš, okres Žďár nad Sázavou

2 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Prodej pozemku pro stavbu RD ve Velké Bíteši

Prodej pozemku s celkovou výměrou 9739m2 v obci Velká Bíteš, k. ú. Bezděkov. Část pozemku přiléhající k obecní komunikaci o výměře cca 1600m2 (uličníšíře cca 27m, délka cca 60m) je vedena v územním plánu jako stavební pozemek k bydlení s podnikatelskými aktivitami, zbývajícíčást pozemku (cca 8140m2) je orná půda. V současné době je k pozemku uzavřena Smlouva o zemědělském pachtu s tříměsíční výpovědní lhůtou. Podél delší hranice rovinatého obdélníkového pozemku (cca 2m od hranice) je veden vodovodnířad zajišťující dodávku vody do obce, celkovášíře ochranného pásma je 3m. Dle ÚP jsou přípustné: stavby pro individuální bydlení, drobné výrobní a zeměď. provozy, podnikatelské aktivity rodinného charakteru, stavby max. dvoupodlažní do výše 8m se šikmou střechou, vycházející svým charakterem z okolní zástavby.
Inženýrské sítě: vzdálenost vodovodního řadu a vedení el. energie je cca 10m od hranice pozemku. Splašková kanalizace a plynofikace není v obci provedena.
Bezděkov je klidná malá obec na okraji Českomoravské vrchoviny v těsné blízkosti Velké Bíteše. Výborná dostupnost D1, nájezdy Velká Bíteš nebo Lhotka ve vzdálenostech 4km. Autobusová zastávka směr Velká Bíteš, Velké Meziříčí, Vlaková zastávka Osová Bítýška směr Brno - Žďár n. Sázavou vzdálena 3km.
Občanská vybavenost - škola, školka, obchody, zdravotní středisko, lékárna, pohostinství - je plně zastoupena ve Velké Bíteši.

Číslo zakázky
IDNES-17940
Cena
2 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
jiný
Plocha pozemku
9740 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku