Prodej stavební parcely, 1154 m²

Volary, okres Prachatice

2 500 000 Kč Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize a právního servisu

Prodej stavebního pozemku 1 154 m2 Chlum u Volar na Šumavě, stavební pozemek Volary na Šumavě

Nabízíme k prodeji stavební pozemek 1 154 m2. Pozemek se provádá včetně stavebního povolení a projektové dokumentace na rodinný dům o užitné ploše 214 m2. Jedná se o obdélníkový pozemek v nově vznikající rezidenční výstavbě luxusních domů.
Pozemek leží na pomezí NP a CHKO Šumava, objekty na něm navržené zasahují do III. a IV. zóny. Developerský projekt je zpracován ak. arch. Václavem Hodanem a studiem MOA, ak. arch. Martininem Vrátníkem. Citlivé zpracování výstavby osmi rodinných domů a penzionu apartmánového typu tak vytváří jedinečný projekt v duchu tradiční šumavské architektury.
Materiálové a hmotové řešení domu koresponduje s ostatní navrhovanou zástavbou s akcentem na použití tradičních šumavských materiálů jako je kámen a dřevo. Výplně otvorů jsou koncipovány jako kombinace úzkých drážek a skleněných ploch, které propůjčují navrhovaným stavbám soudobý design. Zastavěná plocha je 169 m2 s užitnou plochou 214 m2.
V areálu bude možné využívat veškeré služby recepce od sekání trávníků až po uklízení domácnosti. Každý dům má své soukromí, s výhledem do Národního parku. Jedná se o velmi zajímavou investici a v takovém rozsahu na Šumavě ojedinělou.

Číslo zakázky
IDNES-pror18037905
Cena
2 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1154 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku