Prodej stavebního pozemku, 1078 m²

Všestary, okres Praha-východ

4 732 420 Kč (4 390 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: vč. provize a právního servisu

Prodej stavebního pozemku s projektem na stavbu rodinného domu

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízím stavební pozemek v obci Všestary u Říčan o výměře 1078 m2. Pozemek se nachází mezi dvěma již hotovými rodinnými domy. Budoucí majitelé pozemku tak mají představu o tom, jak vypadá okolní zástavba. Na hranici pozemku jsou všechny sítě: splašková kanalizace, vodovod a plyn. K pozemku přiléhá hotová komunikace ze zámkové dlažby. V komunikaci je uliční osvětlení. Na pozemku je funkční elektro, stavební buňka a základové pasy s již hotovým sklepem . Na třech sousedících pozemcích jsou již postaveny bungalovy.
Pozemek je mírně svažitý a je z něho krásný výhled do údolí na centrum obce Všestary. Jen pár minut pěší chůze je zastávka autobusu Stránčická - přímé spojení k vlakové stanici ve Stránčicích. K vlaku lze dojít i pěšky – vzdálenost je necelý 1 km. Vlaková stanice Stránčice leží na benešovské trati – přímé spojení vlakem na hlavní nádraží v Praze. Obec Stránčice má veškerou občanskou vybavenost: krásné centrum s obchody, novou prodejnu Billa, školu, školku, poštu, lékárnu a mnohé další.
Pozemek se nabízí pouze s hotovým projektem pro stavbu rodinného domu-bungalovu, cena projektu je 280.000,- Kč. Vizualizace domu je na přiložených fotografiích. Dům je koncipován na zastavěné ploše 266 m2 s užitnou plochou 248 m2, obdélníkového půdorysu zastřešený šikmou pultovou střechou s mírným sklonem korespondujícím se svažitostí pozemku, částečně podsklepený. Konstrukčně se jedná o dřevostavbu s částečně zděnými vnitřními nosnými příčkami. Dispozičně je objekt rozdělen na společenskou a soukromou část. V objektu je plánovaná herna, sauna, pracovna i hostinský pokoj. Luxus umocní šatna, sklad a přímý vstup na terasu domu o výměře 50 m2. Stavební úřad MěÚ Mnichovice vydal k tomuto projektu dne 20.10 2016 stavební povolení.
Koupi pozemku lze financovat hypotečním úvěrem, s jehož vyřízením Vám v rámci exkluzivity ráda pomohu.

Číslo zakázky
IDNES-228-N01198
Cena
4 732 420 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1078 m2
Přístupová komunikace
dlažba

Kontaktujte prodejce

RE/MAX Ace

Vinohradská 2396/184, Praha 3

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku