Prodej stavebního pozemku, 1491 m²

Vyskeř, okres Semily

3 727 500 Kč 2 952 180 Kč (1 980 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: vč. provize RK a právního servisu

Prodej, Pozemek stavební - bydlení, 1491m2, Vyskeř v Českém Ráji

Prodej stavebního pozemku v Českém Ráji - obec Vyskeř Nabízíme k prodeji lukrativní slunný stavební pozemek v srdci Českého Ráje v malebné obci Vyskeř o celkové výměře 1491 m2, který je územním plánem zařazen do kategorie pozemků pro výstavbu rodinného domu či rekreačního objektu.
Jedná se o slunné rovinaté místo situované na jižní stranu s okolní zástavbou rodinných domů. Je zde možnost okamžitě zahájit výstavbu, nebož součástí pozemku je kanalizační a vodovodní přípojka vč. el. sloupku (jistič 3 x 25 V).
Pozemek je dobře přístupný po obecní asfaltové cestě, která končí u posledního domu - tzn. je slepá není průjezdná, tím je zaručen klid všem obyvatelům.
Obec Vyskeř je vhodným výchozím místem pro výlety po Českém Ráji - turistika, cykloturistika ( síť cyklostezek - Hrubá Skála, hrad Kost ) rafting po řece Jizeře ( Malá Skála - Dolánky ) aj.
Dostupnost služeb - autobusové spojení, obecní prodejna potravin, lékař, pošta, hodpůdka, nově vybudované dětské hřiště.
Dominantou této obce je kostel Panny Marie ( státem chráněná kulturní památka ČR od r. 2004), za kterým vede křížová cesta ke kapli sv. Anny. Místo poskytuje krásné výhledy do širokého okolí, mimo jiné i na zámek Humprecht, který je jedním ze symbolů Českého Ráje.
Další informace přímo u makléře - doporučuji prohlídku.

Číslo zakázky
IDNES-N79624
Cena
2 952 180 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1491 m2

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku