Prodej stavebního pozemku 1 477 m²

Vysoká Pec, okres Chomutov

3 544 800 Kč (2 400 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně DPH, včetně poplatků, včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej, Pozemky pro bydlení, 1477 m2 - Vysoká Pec

Bydlení na úpatí Krušných hor ve vlastním domě, nejlépe v menší obci s občanskou vybaveností a s výbornou dostupností do většího města, lesy, louky, cyklistické a turistické stezky nejlépe za domem...
Pokud je toto představa o vašem novém domově, máme nabídku právě pro vás.
V exkluzivním zastoupení nabízíme k prodeji stavební pozemek o celkové výměře 1477 m2 v obci Vysoká Pec, která se rozkládá v těsné blízkosti krušnohorských kopců, nedaleko Chomutova.
Jedná se o rohový, rovinatý pozemek na slunném místě, obklopený velkými pozemky s rodinnými vilami - tedy žádné "satelitní městečko" s typizovanými domy. Rohové umístění pozemku umožňuje dvě příjezdové cesty. Veškeré inženýrské sítě jsou na okraji pozemku, tedy stačí se jen napojit.
V obci je zřízena mateřská i základní škola, pro běžný nákup můžete zajít do velmi dobře zásobovaného COOPu, k posezení u pivka, limonády apod. lze navštívit místní hospůdky, k sezónním radovánkám vás pozve velmi oblíbené koupaliště. V obci skvěle funguje divadelní spolek, který pořádá několikrát do roka představení v místním kulturním stánku jak pro děti, tak i pro dospělé.
Umístění obce přímo vyzývá k různým výletům, ať už pěším, cyklo nebo moto. Např. zámek Jezeří, hrad Hněvín, Mostecké jezero, Autodrom, Červený Hrádek, nádrž Fláje, Kyjická přehrada, Kamencové jezero, Podkrušnohorský zoopark. V zimní sezóně blízký a velmi oblíbený Skiareál Pyšná nebo Klíny, pro náročnější hodinu vzdálený Klínovec.
V případě zájmu vám nabízíme profesionální poradenský servis s financováním koupě tohoto pozemku.

Číslo zakázky
IDNES-00126
Cena
3 544 800 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1477 m2
Připojení k internetu

Kontaktujte prodejce

5 5 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku