Prodej stavebního pozemku 814 m²

Zábřeh - Hněvkov, okres Šumperk

2 333 000 Kč (2 866 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: Cena je uvedena včetně provize RK, právních nákladů a poplatků. včetně provize RK

Prodej pozemek Bydlení, Zábřeh, Hněvkov

Ať už jste člověk, který chce uniknout z každodenního ruchu velkoměsta, chalupář nebo prostě investor a přemýšlíte o stavbě domu na zajímavém místě pro vlastní bydlení nebo o stavbě rodinného penzionu s wellness, tak tohle místo je to pravé pro Vás..
Obec Hněvkov - lokalita obklopená přírodou. Leží na okraji Zábřežské vrchoviny jen 17 km vzdušnou čarou od Šumperka a 7 km od Zábřehu – do hor to bude téměř „co by kamenem dohodil“.
Tzn. pokud hledáte klidné a tiché místo uprostřed přírody, s krásným výhledem na okolní kopce, absolutní klid, lesem za domem a zároveň s možností turistiky i relaxace v okolí- tak tohle místo Vás absolutně okouzlí.
Krásný pozemek na kraji obce s velkým potenciálem, jak pro bydlení, tak i pro podnikatelský záměr.
Součet všech nabízených parcel je 814 m². V současné chvíli na pozemku stojí stávající rodinný dům, se kterým je možné naložit dle vlastního uvážení – provést rekonstrukci dle vlastních možností nebo objekt zbourat a postavit si vlastní vysněný dům dle svých představ.
Na pozemek jsou přivedeny všechny sítě.
V současné chvíli je na pozemek také vydané platné stavební povolení pro stavbu rodinného nebo apartmánového domu se 2 bytovými jednotkami a samostatnou budovou wellness se saunou, ochlazovnou a relaxační místností, šatnou, sprchou a WC. Součástí projektu jsou také 3 parkovací místa.
Celý objekt je navržen v energetickém štítku B (velmi úsporná stavba).
Tuto projektovou dokumentaci je možné, v případě zájmu, po dohodě za poplatek odkoupit.
Stávající stav i půdorys domu je znázorněn na nákresu, stejně jako vizualizace možného budoucího stavu rodinného domu s wellness.
Unikátním způsobem využil Zábřeh opuštěnou železniční trať mezi obcemi Lupěné a Hněvkov. Místo kolejí teď po trati vede cyklistická stezka. Trasa je ideální také pro in-line bruslaře.
Ptačí zpěv, klid, výhled na hory, turistické a cyklistické trasy (rozhledna Lázek, Brusná, Háj; hrad Mírov; Aquapark Šumperk; lyžařský areál Heroltice, atd. ).
Chalupa, dům, penzion s wellness – fantazii se zde meze nekladou..
Podívejte se na video a tohle kouzelné místo může být Vaše.

Číslo zakázky
IDNES-N95160
Cena
2 333 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
814 m2

Kontaktujte prodejce

7 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku