Prodej stavebního pozemku, 3319 m² rezervováno

Zbečno - Újezd nad Zbečnem, okres Rakovník

3 349 000 Kč 2 990 000 Kč (901 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Stavební pozemek Újezd nad Zbečnem

Pozemek je nachází v srdci chráněné krajinné oblasti a biosférické rezervace Křivoklátsko, která je zapsaná v seznamu UNESCO. Jeden z nejstarších a nejvýznamnějších hradů českých knížat a králů Křivoklát se ukrývá hned za dalším meandrem řeky. Pozemek je součástí nové rezidenční rozvojové zóny obce Újezd nad Zbečnem, umístěné v mírném kopci svažující se směrem k meandru řeky Berounky s krásným výhledem na zalesněné kopce Křivoklátské vrchoviny a údolí řeky Berounky mezi obcemi Křivoklát a Zbečno.
Pozemek s celkovou výměrou 3.319 m2 má ideální tvar obdélníku, vjezd na pozemek je v horní části a z budoucího domu pak je nerušený výhled na řeku Berounku. V místě již probíhá výstavba sousedních rodinných domů. Dle platného Územního plánu obce Újezd nad Zbečnem (červená šrafovaná plocha označená BV a Z01) je pro pozemek definováno využití - bydlení v rodinných domech - venkovského typu (2 NP + podkroví +1. PP, šikmá střecha 35-45°, dům tvaru obdélník, L nebo T, regulativy pozemku jsou max. 25% zastavěnost, maximální výška římsy 7 m). Z inženýrských sítí je v dosahu elektřina, vodovod a kanalizace. V plánu není plynofikace. V současné době je pozemek veden na KN jako orná půda.
Pozemek se nachází v obci Újezd nad Zbečnem, 25 minut jízdy po silnici II/116 z Berouna a sjezdu z dálnice D5. Součástí prodeje pozemku je i spoluvlastnický podíl 1/12 na budoucí příjezdové komunikaci. V obci je umístěn místní hostinec, v obci Zbečno je obecní úřad, pošta, samoobsluha, kostel a zástavka BUS a VLAK. Místo je protkáno hustou sítí turistických a cyklistických tras.

Číslo zakázky
IDNES-035N049577
Cena
2 990 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
3319 m2
Plyn
nezaveden
Voda
na hranici pozemku

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku