Prodej stavebního pozemku 1 118 m²

Na drahách, Zbýšov, okres Brno-venkov

2 800 000 Kč (2 504 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize RK

Prodej stavebního pozemku, 1 118 m², ul. Na Drahách, Zbýšov u Oslavan

Realitní společnost IP Solution Real nabízí k prodeji stavební pozemek o celkové velikosti 1 118 m², v obci Zbýšov u Oslavan.
Stavební pozemek má tvar obdélníku o přibližné délce 100 m a stavební šířce 11,6 m. Jedná se o pozemek v individuální zástavbě nově vznikající lokality rodinných domů s možnosti snadného napojení na všechny inženýrské sítě, kromě plynu. K pozemku vede zpevněná obousměrná komunikace.
Splašková kanalizace je vedena v komunikaci přímo u pozemku, stejně tak jako elektrická síť. Vzduchem je veden datový kabel od společnosti Cetin. Obecní vodovod je na druhé straně komunikace.
Přesné možnosti umístění stavby, místní regulativ, včetně ověření možnosti napojení na inženýrské sítě jsou k nahlédnutí v Odborném posudku zastavitelnosti, který je možné si stáhnout na webu ondrejjilek. cz, nebo Vám jej rád na vyžádání zašlu.
Obec Zbýšov se nachází 30 minut jízdy autem od Brna a 15 minut od Rosic. Aktuálně má přes 3 600 obyvatel a vyznačuje se dobrou občanskou vybaveností (obchody, pošta, škola, školka, kostel, pošta, a další) ale i volnočasovými aktivitami (hřiště, sport, koupaliště, muzeum).
Pokud Vás pozemek zaujal, neváhejte mě kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-00162
Cena
2 800 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1118 m2
Elektřina
230V, zavedena
Voda
veřejný
Kanalizace
veřejná kanalizace

Kontaktujte prodejce

5 2 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku