Prodej komerčního pozemku 7 017 m²

Našich Mučedníků, Zdice, okres Beroun

17 500 000 Kč (2 493 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 7017 m²

Rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 7017 m² se snadným napojením na inženýrské sítě. Územním plánem má polovina pozemku smíšené využití území městského typu specifické dle SM.5 (viz níže), druhá polovina pozemku je určena pro bydlení v rodinných? domech (BI.1).
Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci. Na hranici k pozemku je přivedena elektřina, vodovod a kanalizace. Pozemek se nachází na hranici mezi městy Zdice a Králův Dvůr, v kterých funguje veškerá potřebná infrastruktura. Spojení s Prahou zajišťuje rychlý nájezd na dálnici D5. Před zahájením stavby je potřebné si nechat vypracovat územní studii G U Zdic.
Specifikace SM.5: Smíšené využití území městského typu specifické. Přípustné využití SM.5: veřejná? prostranství? a? plochy okrasné a rekreační zeleně s mobiliářem pro relaxaci; maloobchodní a stravovací služby; administrativa; krátkodobé ubytování vyššího standardu typu hotel nebo penzion; krátkodobé ubytování vyššího standardu typu hotel minimálně 4 hvězdičky; sportovní servis a relaxační zařízení; stavby a zařízení pro kulturu a církevní účely; nezbytná veřejná infrastruktura. KZ = 0,60.
Specifikace BI.1: Bydlení v rodinných? domech městského typu. Max. 2 nadzemní? podlaží plus využitelné podkroví nebo ustoupené podlaží. Koeficient zastavění (KZ) pro jednobytové rodinné domy 0,60, KZ pro dvoubytové rodinné domy 0,85.
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-337
Cena
17 500 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
7017 m2

Kontaktujte prodejce

9 7 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku