Prodej komerčního pozemku 4 637 m²

Našich Mučedníků, Zdice, okres Beroun

4 637 000 Kč (1 000 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 4637 m²

Rovinatý stavební pozemek o celkové výměře 4637 m² se snadným napojením na inženýrské sítě. Územním plánem má pozemek smíšené využití území městského typu specifické dle SM.5 (viz níže),
Příjezd k pozemku je po obecní komunikaci. Cca 100 m od pozemku je přivedena elektřina, vodovod a kanalizace. Pozemek se nachází na hranici mezi městy Zdice a Králův Dvůr, v kterých funguje veškerá potřebná infrastruktura. Spojení s Prahou zajišťuje rychlý nájezd na dálnici D5. Před zahájením stavby je potřebné si nechat vypracovat územní studii G U Zdic.
Specifikace SM.5: Smíšené využití území městského typu specifické. Přípustné využití SM.5: veřejná? prostranství? a? plochy okrasné a rekreační zeleně s mobiliářem pro relaxaci; maloobchodní a stravovací služby; administrativa; krátkodobé ubytování vyššího standardu typu hotel nebo penzion; krátkodobé ubytování vyššího standardu typu hotel minimálně 4 hvězdičky; sportovní servis a relaxační zařízení; stavby a zařízení pro kulturu a církevní účely; nezbytná veřejná infrastruktura. KZ = 0,60.
Pro více informací mne neváhejte kontaktovat.

Číslo zakázky
IDNES-339
Cena
4 637 000 Kč Spočítat hypotéku
Vlastnictví
osobní
Plocha pozemku
4637 m2

Kontaktujte prodejce

5 9 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku