Prodej stavebního pozemku 6 100 m²

Dolní Ulice, Želenice, okres Kladno

15 000 000 Kč (2 459 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: cena je včetně provize RK a kompletního právního servisu včetně provize RK

Prodej pozemek Bydlení, Želenice

Ve výhradním zastoupení majitele Vám nabízíme ucelený soubor pozemků o celkové rozloze 6.100 m² v centru obce Želenice, okres Kladno ve Středočeském kraji. Pozemky tvoří jednolitý uzavřený celek který navazuje na obytnou zástavbu obce. Většina pozemků je vedena jako zastavěná plocha a nádvoří.
Jedná se o objekt bývalé zemědělské usedlosti později využívaný jako areál družstva. Celý velký komplex se skládá z obytného dvoupatrového domu s číslem popisným, z menšího historického domu s číslem popisným a z rozsáhlého volného pozemku ohraničeného dalšími přilehlými budovami. Tyto další stavby na pozemcích jsou hospodářské budovy, které sloužily jako skladovací prostory.
Přístup na pozemky je ze dvou stran po asfaltové komunikaci. Jedná se o vhodnou investiční příležitost pro pro stavební nebo developerskou společnost s developerským záměrem s možností budoucí výstavby rodinných domů a rekonstrukce stávajících objektů na loftové byty. Inženýrské sítě na hranicích pozemků.
Obec Želenice se nachází cca 8 km severně od Kladna a 5 km od nájezdu na dálnici D7 do Prahy (Praha - Ruzyně 20 km. Obec je vybavena základními prvky občanské vybavenosti.
Snadná dostupnost do Prahy autem i hromadnou dopravou zvyšuje v posledních letech, zároveň se stoupajícími cenami nemovitostí v Praze, atraktivitu Kladna a jeho okolí pro rezidenční bydlení s využitím možností pražského trhu práce. Doporučuji prohlídku .

Číslo zakázky
IDNES-N81361
Cena
15 000 000 Kč Spočítat hypotéku
Lokalita projektu
centrum
Plocha pozemku
6100 m2

Kontaktujte prodejce

7 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku