Prodej komerčního pozemku 1 333 m²

K Zehubům, Žleby, okres Kutná Hora

2 790 000 Kč (2 093 Kč/m² ) Chci spočítat hypotéku

Poznámka k ceně: včetně provize, včetně právního servisu včetně provize RK

Prodej pozemku o rozloze 1 333 m² na okraji průmyslové zóny v obci Žleby Ul. K Zehubů

Exkluzivně Vám nabízíme k prodeji pozemek (zahrada) v obci Žleby (okr. Kutná Hora) na velmi lukrativním místě. Pozemek se nachází na okraji průmyslové zóny a na hranicích národní kulturní památky. Je ze dvou stran ohraničen komunikacemi. Skýtá nádherný pohled na romantický zámek Žleby. Zámek je zcela jedinečný svými bohatě vybavenými historickými interiéry, jsou zde instalovány skvostné sbírkové kolekce uměleckých předmětů, zbraní, rozličných starožitností, historického nábytku od renesance po 20. století a mnohé další.
Obec Žleby se nachází v okrese Kutná Hora ve Středočeském kraji, asi 18 km jihovýchodně od Kutné Hory, 7 km východně od města Čáslav a cca 11 km od Golčova Jeníkova. Žije v ní přibližně 1 400 obyvatel.
Celková výměra pozemku je 1 333m² (parcela č.176/7, vedena zatím jako zahrada, k. ú. Žleby). Bylo provedeno geodetické zaměření, lze zde postavit 2 BD.
Pozemek je vhodný pro průmyslové využití. Využití jako průmyslového pozemku bylo již projednáno na stavebním úřadě a schváleno od obce Žleby, konkrétně byla schválena výstavba 1. BD – RD s provozovnou a s 1 bytem. Perspektivně se počítá s výstavbou druhého objektu-opět provozovny s bytem. Zastupitelstvo obce Žleby již schválilo připojení pozemku na sítě-na vodu, elektřinu, kabelový internet a nyní již také na kanalizaci (obec uzavře s provozovatelem Smlouvu o odvodu splaškových vod). Budoucí stavba je situována v pásmu hygienické ochrany živočišné výroby.
26.3.2022 byl udělen územní souhlas na oplocení pozemku.
Nový majitel zde může provozovat např. půjčovnu stavebních strojů, prodejnu různého sortimentu, pozemek může sloužit jako areál na výrobu ( stavební parcela pro firmu), parcela je rovněž vhodná na postavení skladu (sklad materiálů) či garáží. Jednou z možných variant využití je i umístění autobazaru.
Cena: 2 790 000Kč včetně provize a kompletního právního servisu
Pro další doplňující informace mne neváhejte kdykoliv kontaktovat, ráda všechny zodpovím.

Číslo zakázky
IDNES-00030
Cena
2 790 000 Kč Spočítat hypotéku
Plocha pozemku
1333 m2

Kontaktujte prodejce

Reality JJ

Baranova 1026/33, Praha 3 - Žižkov

4 6 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost ke koupi? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku