Pronájem bytu 2+1 34 m²

Brno - Staré Brno

16 900 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: + 1.210,- Kč paušální služby, + 4.000,- Kč zálo...

Podnájem 2+1 Brno, OLTEC, ulice Hybešova

V centru Brna, poblíž Mendlova náměstí u ulice Václavské a Hybešové, je zbudován rozsáhlý komplex, ve kterém se nachází restaurace, kavárny, posilovna, kadeřnictví, pekárna, potraviny a jiné a soubor bytových jednotek určených k podnájmu.
Bytová jednotka o velikosti 2+1 je umístěna v 1. NP/2 budovy, její celková plocha činí 34 m2. Je vybavena kuchyňskou linkou, sklo-keramickou deskou, digestoří, mikrovlnnou troubou, lednicí a zařízena nábytkem. Vedle měsíčního nájemného se měsíčně hradí částka ve výši 1210,-Kč, která pokrývá paušální služby jako například úklid společných prostor, opravy, údržby areálu a jiné. Dále se hradí částka ve výši 4.000,-Kč, což představuje limit spotřeby na energie, čili zálohu na vodu, elektřinu a internet, tyto zálohy se vyúčtovávají každý měsíc. Topení zajišťují elektrické přímotopy a ohřev vody elektrický bojler. V každém domě je k dispozici prádelna, čili místnost s pračkami a sušičkami, které jsou na mincovník.
Budete-li mít zájem, doporučujeme využít parkování ve dvoře za zvýhodněnou cenu. Možnost bydlení se psem či kočkou. Trvalé bydliště není možné.
Byt je volný ihned.

Číslo zakázky
IDNES-665796
Cena
16 900 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
po rekonstrukci
Stav bytu
po rekonstrukci
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
34 m2
Podlaží
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Počet podlaží budovy
2 podlaží
Občanská vybavenost
kompletní síť obchodů a služeb
PENB
G

Kontaktujte prodejce

3 8 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku