Pronájem bytu 2+kk, 86 m²

Pitterova, Praha 3 - Žižkov

36 000 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: Poplatky: 5 000 Kč/měsíc + elektřina

Pronájem bytu 2+kk, 86,62m2, v Praze 3 - Žižkov

Luxusní byt se nachází v rezidenčním komplexu Central Park Praha v 1. patře budovy A2 (věž). Mnoho bytů se řadí do kategorie luxusních, protože vyhovuje nejmodernějším standardům architektury a technologie, zejména vnitřní výzdobě. Kromě těchto kritérií pak tento byt patří do této kategorie svým jedinečným uspořádáním. Soukromá terasa 13,94m2, prostorný sklep pro skladování a parkovací místo pro auto v garáži, pouze doplněk do předzahrádek, které jsou ve vaší k dispozici 13,62m2 a 53m2. Vlastní vstup z ulice Pitterova. Byt je kompletně zařízen a vybaven všemi potřebnými spotřebiči pro domácnost pro pohodlný pobyt.
Systémy požární ochrany a video sledování. Vstupní dveře - dveře požární - třída ochrany 2, arch velikost 900/1970 mm, šest bezpečnostní prvky, 3 aktivní a pasivní prvek, panoramatický výhled, mechanické, sám o sobě zajištěny, dřevěný práh, bezpečnostní kování. Systém se otevírá na čtyřech úrovních včetně mikroskluzových dveří do přední zahrady.
Pro obyvatele Central Parku se zde nachází prostorný soukromý park s restaurací. Recepce, která pracuje nepřetržitě. Veškeré vstupy do objektů komplexu, garáží i vnitřního parku jsou na bezpečnostní čipy. V okolí kompletní občanská vybavenost, restaurace, park Parukářka, pošta, poliklinika, zdravotní středisko, sportovní centrum a velký obchodní a zábavní centrum Atrium Flora. Vynikající dopravní dostupnost jak osobním autem, tak pomocí MHD - zastávka Žižkov Nákladového nádraží 150 m od domu, stanice metra Flora a Želivského. Jedinečná příležitost pro luxusní bydlení v centru Prahy.
Central Park Praha vytvořili renomovaní architekti po letech práce a získali ceny v různých architektonických soutěžích, včetně Grand Prix 2010.
Byt je k nastěhování od 1.4.2019
ID: RentCP108
Cena: 36 000 Kč/měsíc
Poplatky: 5 000 Kč/měsíc + elektřina
Kauce: 45 000 Kč
Provize agentury: 41 000 Kč
Volejte, pište: Viber, WhatsApp, Telegram
Při telefonovani prosím zdělte ID číslo bytu, které je nad cenou.

Číslo zakázky
IDNES-ID:RentCP108
Konstrukce budovy
skeletová
Stav bytu
novostavba
Vlastnictví
osobní
Užitná plocha
86 m2
Podlaží
1. patro (2. NP)
Počet podlaží budovy
11 podlaží
Sklep
Terasa
Výtah
Internet
Televize
Vybavení
zařízený
PENB
C

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku