Pronájem domu 244 m² s pozemkem 4222 m²

Poděbrady - Přední Lhota, okres Nymburk

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: Cena na vyžádání

Pronájem nemovitosti 244 m2, na poz. 4.222 m2, Poděbrady

K pronájmu nabízíme velmi zajímavý objekt ležící v atraktivní lokalitě pro polyfunčkní využití. Dům, který má užitnou plochu 244 m2, se nachází na frekventovaném místě nedaleko rozsáhlého nákupního centra v blízkosti dálnice D11 na hlavní přístupové silnici do lázeňského města Poděbrad ze směru od Prahy.
Objekt se jeví jako ideální pro umístění sídla firmy, obchodních a prodejních prostor či skladů. Rozsáhlý stavební pozemek o rozloze 4.222 m2 lze využít i pro výstavbu skladových prostor či smíšené zábavy. V případě zájmu o koupi je možné jednat.
Samotná budova byla postavena v roce 1939 a v letech 2016-2018 proběhla rozsáhlá rekonstrukce (kompletní zateplení, rekonstrukce střechy, nové rozvody). Nemovitost se skládá ze dvou pater a je podsklepená. V prvním patře je k dispozici sprchový kout s připojkami na vodu do pračky. V budově je rovněž internet včetně síťových připojení.
Třída energetické náročnosti "G" je uvedena pouze dočasně z důvodu plnění zákonných požadavků, průkaz je zadán k vypracování.

Číslo zakázky
IDNES-N5222
Cena
Cena na vyžádání
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Poloha domu
samostatný
Plocha pozemku
4222 m2
Zastavěná plocha
122 m2
Užitná plocha
244 m2
Plocha zahrady
4100 m2
Počet podlaží
2 podlaží
Vybavení domu
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku