Pronájem kanceláře, Velký Špalíček, Dominikánská, Brno - střed

Dominikánská, Brno

20 000 Kč/měsíc

Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena včetně servisních poplatků, bez přímé spotř + měsíční poplatky

Elite real service s. r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem kanceláře. Kancelář se nachází ve 2. np moderního obchodního a zábavného centra Velký Špalíček, Dominikánská, Brno - střed. K dispozici ihned. Plocha jednotky 55 m2. Obchodní centrum je tvořeno administrativními a obchodními prostory a nachází se přímo v historickém centru Brna. Dispozičně je prostor řešen jako open space. Flexibilní řešení umožnuje budoucím nájemcům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření.
LOKALITA: Obchodní centrum se nachází v atraktivní lokalitě v historickém centru Brna.
PARKOVÁNÍ: Placené parkoviště pro návštěvníky obchodního centra (30,-Kč/hod vč. DPH). Možnost pronajmout garážové stání (cena (5.000,-Kč/měs. + DPH).
TECHNICKÉ PARAMETRY: klimatizace, 4x osobní výtah, společné sociální zařízení, společná kuchyňka, záložní generátor, kamerový systém, bezpečnostní a požární systémy, tel. systém vedený optickými kabely, vytápění radiátory.
PROVIZE: Neplatíte provizi RK.
MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY: Poplatky součástí nájemného, přímá spotřeba energií (voda, elektřina) se vyúčtovává zvlášť.
VRATNÁ KAUCE: 3 měsíční nájmy + služby. Další informace a půdorysy naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je rádi poskytneme v RK. Prohlídky možné po předchozí dohodě. AKTUÁLNÍ NABÍDKA: Komerční prostory od 20m2 do 10.000m2. K dispozici máme komerční prostory různého typu a velikosti. Zajistíme Vám komerční prostory přímo na míru. Zavolejte nám. Největší nabídku novostaveb – nové komerční prostory, komerční prostory k pronájmu, komerční prostory na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Číslo zakázky
IDNES-N04134
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Plocha pozemku
55 m2
Užitná plocha
55 m2
Počet podlaží
3
Podlaží umístění
1. patro (2. NP)
Výtah
Datum nastěhování
01.11.2016
PENB
C

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama