Pronájem obchodních prostor, 161 m²

Kobližná, Brno - Brno-město

50 000 Kč/měsíc (310 Kč/m² )

Poznámka k ceně: +DPH, +zálohy na služby a veškeré energie, +provize RK

Pronájem obchodních prostor, 161 m2, ul. Kobližná, Brno

.Pozor pronájem je možný pouze na 3 měsíce, tj. od května 2020 do srpna 2020. Poté je již pronajato dlouhodobému nájemníkovi.
Nabízíme k pronájmu obchodní prostory - prodejní jednotka s vlastním samostatným vstupem z ulice v 1. NP
OD Centrum, ul. Kobližná, v Brně, o rozloze 161,20 m2, užívaná v minulosti jako Teta drogerie. Součástí prodejní jednotky jsou čtyři výkladce do ulice Kobližná. První z těchto výkladců směrem od ulice Malinovského náměstí je z větší části pronajat peněžnímu ústavu Moneta Money Bank, který tento výkladec užívá k provozování v něm umístěného bankomatu. Čtvrtý z výkladců směrem od ulice Malinovského náměstí je užíván nájemcem sousedních nebytových prostor, společností pekárna Makovec, jako úklidová komora, kdy nájemce je oprávněn užívat tento výkladec jen za účelem označení svojí provozovny polepem z vnější strany skla tohoto výkladce. Jako výkladec prodejny do ulice Kobližná tak je nájemcem užíván jen druhý a třetí výkladec směrem od ulice Malinského náměstí. Dále je předmětem nájmu i sklad v 1. PP o rozloze 18,33 m2 (možnost pronájmu i většího skladu), a dále v 1. PP i vlastní samostatná místnost WC, která je ve společných prostorech místnosti umývárny, které mají rozlohu 10,40 m2. Dále má nájemce právo užívat i společný prostor místnosti kuchyňky o rozloze 6,89 m2 v 1. NP domu, a to ve vstupní hale za hlavním schodištěm. Pro výpočet úhrady záloh za služby a vyúčtování nákladů na služby bude počítána rozloha prostoru pronajímané plochy o velikosti 161,20 m2. Spotřeba el. energie i spotřeba vodného a stočného jsou měřeny podružnými měřidly, které měří jen nájemcem tyto spotřebované energie. Prostory jsou volné k okamžitému pronájmu. Nájem na dobu neurčitou s výpovědí 6 měsíců.
- měsíční nájemné 50.000,- Kč + DPH nebo 55.000,- Kč v případě osvobození nájemného od platby DPH (nájemní smlouva jen na dobu neurčitou s účinností od 10.5.2020 s jednoměsíční výpovědní lhůtou)
- měsíční zálohy na služby a veškeré energie 13.000,- Kč + DPH

Číslo zakázky
IDNES-0095
Cena
50 000 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Užitná plocha
161 m2
Podlaží umístění
1. patro (2. NP)
Vybavení
nezařízený
PENB
G (vyhl. č. 78/2013 Sb.)
Doporučené pojištění

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku