Pronájem kancelářských prostor 750 m2 v Brně - Štýřicích

Londýnské náměstí, Brno - Štýřice

Cena na vyžádání

Poznámka k ceně: info v RK, + energie a služby, neplatíte provizi RK

V zastoupení majitele nabízíme 750 m2 kancelářských prostor k pronájmu v atraktivní lokalitě Brno-Štýřice. Nacházejí se v administrativním centru, které je tvořeno čtyřmi budovami s celkovou výměrou 48 000 m2. Kanceláře jsou ve standardu kategorie „A“. V přízemí budov se nacházejí obchodní jednotky, které poskytují zajímavé služby pro nájemce centra – restaurace, kavárna, banka, lékař, lékárna, copy centrum, posilovna a další. Neplatíte provizi RK.
Dispozice: Celková výměra jednoho patra činí 1800 m2. Je koncipované jako „open-space“ s možností flexibilního uspořádání prostor, od velkoplošných kanceláří, jednotlivých kanceláří, či kombinovaných jednotek. Možnost pronájmu kanceláří již od 40 m2.
Další vybavení: centrální recepce v každé budově, výtahy, otevíratelná okna, protipožární systém, 24 hodinová bezpečnostní služba, kamerový systém. Bezproblémové parkování přímo v areálu díky velkokapacitnímu parkovišti pro návštěvníky a veřejnost. Výborná lokalita s dojezdem do centra cca 5 minut. Výborné spojení MHD, zastávka přímo před komplexem.
Více informací v RK. Prohlídky možné po dohodě s uvedeným makléřem.

Číslo zakázky
IDNES-N/RSB/16408/17
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Lokalita projektu
přeplněná část
Užitná plocha
750 m2
Parkování
garáž, parkování na ulici
PENB
C
Zpět na detail

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Další nabídky

Zpět na výpis