Pronájem kanceláře, 117 m²

Masná, Brno - Trnitá

17 815 Kč/měsíc (152 Kč/m² )

Poznámka k ceně: + zálohy za služby a energie; + provize RK

Pronájem kanceláří - 117 m2 - Brno

Hledáte kanceláře na výjimečném místě, na místě s architektonickou hodnotou? Zároveň chcete bezproblémové parkování, příjezd MHD přímo před budovu a dobrou dostupnost do centra Brna?
Pak právě pro Vás máme kanceláře nacházející se nedaleko galerie Vaňkovka v budově historicky známé jako MASNÁ BURZA. Projektem Masné burzy v Brně vyvrcholilo „holandské" období architekta Bohuslava Fuchse - čelný představitel českého funkcionalismu - tzv. brněnské architektonické školy. Stavba je z roku 1926 a dnes je památkově chráněna.
Aktuálně jsou volné tři samostatně přístupné kanceláře o výměře 15 m2, 31 m2 a 71 m2 (celkem 117 m2). Kanceláře je možné pronajat i samostatně. Jedna z kanceláří je vybavena vlastním sociálním zázemím a kuchyňkou.
Internetové připojení je zde využíváno od společnosti NET box. Budova je napojena na pult centrální ochrany. Po domluvě je možno prostor zařídit volným nábytkem. Celkový nájem je 17.815 Kč + 8.125 Kč (voda, elektřina, teplo) + 850 Kč (služby, úklid, ostraha) bez DPH za měsíc. Nájem je splatný k 15. dni daného měsíce. Je možno si zde zapsat sídlo firmy. Neplatí se zde žádná kauce.
K dispozici ihned.
Těším se na Vás na prohlídkách.

Číslo zakázky
IDNES-36219
Cena
17 815 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
cihlová
Stav budovy
dobrý stav
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
117 m2
Počet podlaží
2
Podlaží umístění
1. patro (2. NP)
Parkování
parkování na ulici
Vybavení
nezařízený
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku