Pronájem kanceláře A6 Business Complex Titanium, Nové Sady, Brno - střed

Nové sady, Brno

349 €/m²/měsíc

Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (2,73 EUR/m2/měsíc) + měsíční poplatky

Elite real service s. r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem flexibilních kancelářských prostor A6 v moderním administrativním komplexu Titanium Business Complex, Nové Sady, Brno - střed. Plocha jednotky 1.800m2 (V5, PM). Minimální doba pronájmu 5 let. Komplex je tvořen dvěma samostatnými budovami. Součástí komplexu jsou restaurace, kavárny, obchody, banka, odpočinková zóna. Dispozičně je prostor řešen jako open space. Flexibilní řešení umožnuje budoucím nájemcům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření.
LOKALITA: Komplex se nachází v centru Brna s vynikající dostupností z dálnice D1 a D2 směr Praha, Vídeň, Bratislava, Budapešť.
PARKOVÁNÍ (bez DPH): Dostatek parkovacích míst, možno pronajmout vnitřní stání (cena od 1500,-Kč/měs).
TECHNICKÉ PARAMETRY:
klimatizace, rekuperace, výtah, bezbariérový přístup, společné sociální zařízení, společná kuchyňka, podlahové boxy, akustické kazetové stropy, vnitřní žaluzie s poloautomatickým ovládáním, záložní generátor, bezpečnostní a požární systémy, sytém vstupu na kartu.
PROVIZE:
Neplatíte provizi RK.
Kauce majiteli ve výší tří měsíčních nájmů včetně služeb.
MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za služby 2,73 EUR/m2 (topení, voda, klimatizace, elektrická energie).
Další informace a půdorysy naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je rádi poskytneme v RK. Prohlídky možné po předchozí dohodě.
AKTUÁLNÍ NABÍDKA:
Administrativní prostory od 20m2 do 10.000m2.
K dispozici máme kanceláře různého typu a velikosti.
Zajistíme Vám kancelář přímo na míru. Zavolejte nám.
Největší nabídku novostaveb – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Číslo zakázky
IDNES-N03938
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Zastavěná plocha
6814 m2
Užitná plocha
1800 m2
Podlaží umístění
5. patro (6. NP)
Výtah
Plyn
nezaveden
Voda
veřejný
PENB
C

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama
Reklama