Pronájem kanceláře A3 Titanium Business Complex, Nové Sady, Brno - střed

Nové sady, Brno

349 €/m²/měsíc

Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (2,73 EUR/m2/měsíc) + měsíční poplatky

Elite real service s. r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem flexibilních kancelářských prostor A3 v moderním administrativním komplexu Titanium Business Complex, Nové Sady, Brno - střed. Plocha jednotky 40m2. (V2, PM). Minimální doba pronájmu 5 let. Komplex je tvořen dvěma samostatnými budovami. Součástí komplexu jsou restaurace, kavárny, obchody, banka, odpočinková zóna. Dispozičně je prostor řešen jako open space. Flexibilní řešení umožnuje budoucím nájemcům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření.
LOKALITA: Komplex se nachází v centru Brna s vynikající dostupností z dálnice D1 a D2 směr Praha, Vídeň, Bratislava, Budapešť.
PARKOVÁNÍ (bez DPH): Dostatek parkovacích míst, možno pronajmout vnitřní stání (cena od 1500,-Kč/měs).
TECHNICKÉ PARAMETRY:
klimatizace, rekuperace, výtah, bezbariérový přístup, společné sociální zařízení, společná kuchyňka, podlahové boxy, akustické kazetové stropy, vnitřní žaluzie s poloautomatickým ovládáním, záložní generátor, bezpečnostní a požární systémy, sytém vstupu na kartu.
PROVIZE:
Neplatíte provizi RK.
Kauce majiteli ve výší tří měsíčních nájmů včetně služeb.
MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za služby 2,73 EUR/m2 (topení, voda, klimatizace, elektrická energie).
Další informace a půdorysy naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je rádi poskytneme v RK. Prohlídky možné po předchozí dohodě.
AKTUÁLNÍ NABÍDKA:
Administrativní prostory od 20m2 do 10.000m2.
K dispozici máme kanceláře různého typu a velikosti.
Zajistíme Vám kancelář přímo na míru. Zavolejte nám.
Největší nabídku novostaveb – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Číslo zakázky
IDNES-N03936
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Užitná plocha
40 m2
Podlaží umístění
2. patro (3. NP)
Výtah
PENB
C

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama