Pronájem skladu B2 Technologický Park Brno, Technická, Královo - Pole

Technická, Brno

188 Kč/m²/měsíc

Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (50,-Kč/m2/měsíc) a + měsíční poplatky

Elite real service s. r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem flexibilních skladových prostor B2 v moderním administrativním komplexu Technologický Park Brno, Technická, Královo - Pole. Plocha jednotky 462m2 (PM). Technologický Park je rozdělen do několika zón, které by se měly postupně realizovat v několika etapách, přičemž celková zastavěná plocha po dokončení všech etap výstavby bude 190.000m2. Součástí parku jsou restaurace, sportovní centrum, pension, dvě banky, odpočinková zóna. Dispozičně je prostor řešen jako open space. Flexibilní řešení umožnuje budoucím nájemcům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření.
LOKALITA: Komplex se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko centra Brna s výborným napojením na hlavní městský okruh s celkovou vzdáleností od centra 3km.
PARKOVÁNÍ (bez DPH): Dostatečný počet parkovacích míst na parkovišti zabezpečeném závorou. Možnost pronajmout 4 venkovní stání (1.250,-Kč/měs. za jedno stání).
TECHNICKÉ PARAMETRY:
dva nákladní vjezdy, nosnost podlah 750kg/m2, klimatizace, modulový zavěšený strop se zapuštěným zářivkovým osvětlením, panelové radiátory, dvojítá otevíratelná okna, venkovní sluneční stínidla, výtah, bezbariérový přístup, společné sociální zařízení, společná kuchyňka, záložní generátor, bezpečnostní a požární systémy, recepce s nepřetržitým provozem, bezpečnostní ochrana 24 hodin, přístup formou elektronických čipových karet.
PROVIZE: Neplatíte provizi RK.
MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za služby ve výši 50,-Kč/m2. Přímá spotřeba el. energie, plynu a vody v jednotce bude vyúčtována zvlášť.
Další informace a půdorysy naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je rádi poskytneme v RK.
Prohlídky možné po předchozí dohodě.
AKTUÁLNÍ NABÍDKA:
K dispozici máme haly, sklady a výrobní prostory různého typu a velikosti od 20m2 do 50.000m2 . Zajistíme Vám prostory přímo na míru, sklady k pronájmu, sklady na prodej. Zavolejte nám. Největší nabídku skladových prostor – nové sklady, sklady k pronájmu, sklady na prodej - naleznete na našich webových stránkách.

Číslo zakázky
IDNES-N04137
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
výrobní prostory
Plocha pozemku
462 m2
Užitná plocha
462 m2
Počet podlaží
2
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Výtah
PENB
B

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama