Pronájem komerčního prostoru O1 Areál Slatina, Tuřanka, Brno - Slatina

Tuřanka, Brno

9 €/m²/měsíc

Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (75,-Kč/m2/měsíc) + měsíční poplatky

Elite real service s. r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem flexibilních komerčních prostor v moderní budově O1 Areál Slatina, Tuřanka, Brno - Slatina. Plocha jednotky 335m2. (PM) Jednotka je přípravena jako showroom - s velkými výlohami, přístupem přímo z chodníku. Dispozičně je prostor řešen jako open space. Flexibilní řešení umožnuje budoucím nájemcům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru. Komplex je tvořen dvěma samostatnými budovami. Součástí technologicko - administrativního areálu jsou restaurace a obchody. Na jaře 2017 bude otevřeno atrium se zázemím pro restaurace, obchody, lékaře, bankovnictví a služby. LOKALITA: Komplex se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko centra Brna s vynikající dostupností z dálnice D1 a D2 směr Praha, Vídeň, Bratislava, Budapešť.
PARKOVÁNÍ (bez DPH): Dostatek parkovacích míst, možno pronajmout venkovní stání (cena od 950,- Kč/měs)
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Klimatizace, rekuperace, výtah, bezbariérový přístup, recepce nejvyššího standardu, 4 osobní výtahy, 1 nákladní výtah, 2 samostatné vzduchotechnické a klimatizační jednotky, vytápění radiátory, otevíratelná okna s trojsklem s protisluneční ochranou, jednotný systém řízení budovy, zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi, protipožární systém s kouřovými detektory, telefonní systém vedený optickými kabely, 24 hodinová bezpečností služba, kamerový systém, záložní generátor.
PROVIZE:
Neplatíte provizi RK.
MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za služby 75,- Kč/m2, přímá spotřeba energií (voda, elektřina) se vyúčtovává zvlášť.
Další informace a půdorysy naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je rádi poskytneme v RK.
Prohlídky možné po předchozí dohodě.
AKTUÁLNÍ NABÍDKA:
Administrativní prostory od 20m2 do 10.000m2
K dispozici máme kanceláře různého typu a velikosti.
Zajistíme Vám kancelář přímo na míru. Zavolejte nám.
Největší nabídku novostaveb – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách

Číslo zakázky
IDNES-N04027
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
obchodní prostory
Plocha pozemku
335 m2
Užitná plocha
335 m2
Počet podlaží
10
Podlaží umístění
přízemí (1. NP = nadzemní podlaží)
Výtah
Datum nastěhování
01.01.2017
PENB
A

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama