Pronájem kanceláře O7 Areál Slatina, Tuřanka, Brno - Slatina

Tuřanka, Brno

9 €/m²/měsíc

Poznámka k ceně: Cena bez DPH. Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků (75,-Kč/m2/měsíc) + měsíční poplatky

Elite real service s. r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem flexibilních kancelářských prostor v moderní budově O7 Areál Slatina, Tuřanka, Brno - Slatina. Plocha jednotky 253m2. (V7, PM) Komplex je tvořen dvěma samostatnými budovami. Součástí technologicko - administrativního areálu jsou restaurace a obchody. Na jaře 2017 bude otevřeno atrium se zázemím pro restaurace, obchody, lékaře, bankovnictví a služby. Dispozičně je prostor řešen jako open space. Flexibilní řešení umožnuje budoucím nájemcům přizpůsobit velikost a řešení prostor přímo na míru. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free. Zajistíme Vám řešení na klíč od projektu až po kolaudaci s možností budoucího rozšíření.
LOKALITA: Komplex se nachází v atraktivní lokalitě nedaleko centra Brna s vynikající dostupností z dálnice D1 a D2 směr Praha, Vídeň, Bratislava, Budapešť.
PARKOVÁNÍ (bez DPH): Dostatek parkovacích míst, možno pronajmout venkovní stání (cena od 950,- Kč/měs)
TECHNICKÉ PARAMETRY:
Klimatizace, rekuperace, výtah, bezbariérový přístup, recepce nejvyššího standardu, 4 osobní výtahy, 1 nákladní výtah, 2 samostatné vzduchotechnické a klimatizační jednotky, vytápění radiátory, otevíratelná okna s trojsklem s protisluneční ochranou, jednotný systém řízení budovy, zdvojené podlahy s podlahovými krabicemi, protipožární systém s kouřovými detektory, telefonní systém vedený optickými kabely, 24 hodinová bezpečností služba, kamerový systém, záložní generátor.
PROVIZE:
Neplatíte provizi RK.
MĚSÍČNÍ SERVISNÍ POPLATKY (bez DPH): Poplatky za služby 75,- Kč/m2, přímá spotřeba energií (voda, elektřina) se vyúčtovává zvlášť.
Další informace a půdorysy naleznete na našich webových stránkách nebo Vám je rádi poskytneme v RK.
Prohlídky možné po předchozí dohodě.
AKTUÁLNÍ NABÍDKA:
Administrativní prostory od 20m2 do 10.000m2
K dispozici máme kanceláře různého typu a velikosti.
Zajistíme Vám kancelář přímo na míru. Zavolejte nám.
Největší nabídku novostaveb – nové kanceláře, kanceláře k pronájmu, kanceláře na prodej - naleznete na našich webových stránkách

Číslo zakázky
IDNES-N04019
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
novostavba
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Plocha pozemku
253 m2
Užitná plocha
253 m2
Počet podlaží
10
Podlaží umístění
7. patro (8. NP)
Výtah
Datum nastěhování
01.01.2017
PENB
A

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku

Reklama

Další nabídky

Zpět na výpis

Reklama