Pronájem skladovacích prostor 500 m²

Brno - Husovice

14 583 Kč/měsíc (29 Kč/m² )

Poznámka k ceně: Neplatíte provizi RK. Cena k jednání. Cena bez servisních poplatků. Cena bez DPH. měsíční poplatky 230 Kč za m2/rok

Pronájem skladu Brno - Husovice

Elite real service s. r.o Vám nabízí v zastoupení majitele pronájem již existujících skladových prostor v areálu bývalé motorárny Zetor v Brně - Husovicích. Areál disponuje celkovou plochou 52 000 m2. Vnitřní skladovací plochy jsou k dispozici od 500m2 – do 17 973 m2 s možností vjezdu nákladních automobilů. Jednotka může mít vlastní výrobní a skladovací provoz, a zásobovací dvůr. K dispozici jsou i zpevněné plochy pro venkovní skladování - až 23 308 m2. Dle požadavků a dohody přizpůsobíme prostory přímo na míru klientovi.
LOKALITA: : Hala se nachází přímo v Brně v blízkosti centra města u frekventovaného městského okruhu, který navazuje na nájezd na dálnici D1 směr Praha, Olomouc. V těsné blízkosti areálu vede cyklostezka a nedaleko je i zastávka MHD. Do areálu lze vjet jen menšími nákladními automobily. Parkování je zajištěno přímo v areálu u haly.
TECHNICKÉ PARAMETRY: Modul sloupů v hale je 17 x 11,5 m a světlá výška 8,5 m. Hala není temperovaná. Dle požadavků klienta je možné připojení na vysové napětí, vodu i plyn.
KAUCE: Formou garance mateřské společnosti nebo bankovní garance.
AKTUÁLNÍ NABÍDKA: K dispozici máme haly, sklady a výrobní prostory různého typu. Největší nabídku skladových prostor – nové sklady, sklady k pronájmu, sklady na prodej - naleznete na našich webových stránkách.
Zavolejte nám ohledně bližších informací a termínu prohlídky. Na základě Vašich požadavků Vám vytvoříme přesnou cenovou nabídku s možností využití příspěvku na vnitřní úpravu a rent free.
Tato nabídka je pouze orientační a není závazná.

Číslo zakázky
IDNES-N05257
Cena
14 583 Kč/měsíc
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
dobrý stav
Vlastnictví
osobní
Typ komerční nemovitosti
skladovací prostory
Užitná plocha
500 m2
PENB
G
Elektřina, Plyn

Kontaktujte prodejce

1 4 =

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku