Pronájem kanceláře, 38 m²

Děčínská, Česká Lípa

15 000 Kč/měsíc (395 Kč/m² )

Poznámka k ceně: včetně nábytku, terasy a energií, bez DPH

Pronájem nadstandardní kanceláře (38 m2) s terasou (35 m2) a výhledem do zahrady

Hledáte pro své podnikání kancelářské prostory v reprezentativním prostředí? Domníváte se, že si vaše činnost žádá něco prestižnějšího než „jen“ běžnou kancelář ve standardní kancelářské budově?
Secesní Villa Hrdlička postavená v 19. století byla před nedávnou dobou velice citlivě zrekonstruována a nyní nabízí k pronájmu unikátní kombinaci historicky noblesních interiérů a kanceláří, které splňují současné požadavky na komfort a funkčnost.
Prostory jsou díky poloze Villy Hrdlička naproti sídlu Okresního soudu zvláště vhodné pro advokátní kanceláře. Nájemce si rovněž může v souvislosti se svým podnikáním krátkodobě pronajímat reprezentativní prostory v prvním podlaží Villy Hrdlička, které jsou využitelné pro pořádání školení, svateb, oslav či jiných společenských akcí.
Kancelář č. 203 ve 2. NP je tou nejprestižnější v celé budově. Je to dáno nejen její rozlohou téměř 38 m2, ale i tím, že se z ní dá vstoupit na terasu o rozloze téměř 35 m2 s výhledem do zahrady. Okna s výhledem do zahrady směřují k jihu a východu. Kancelář je nabízena včetně nábytku vyrobeného na míru právě pro tento prostor.
Kancelář disponuje přípojkami tel. /internetu, přičemž vlastní telekomunikační službu si může nájemce zajistit napřímo u dodavatele. Nájemce bude mít k dispozici společnou kuchyňku a může využívat dámské i pánské WC. Úklid společných prostor je zajištěn. Rovněž je možné zajistit úklid pronajatých prostor za poplatek.
Parkování pro 1 vozidlo je možné za poplatek na prozatím nezpevněné ploše na pozemku v bezprostředním sousedství Villy Hrdlička a kde bude v dohledné době vybudováno nové parkoviště se zpevněnou plochou a dálkově ovládanou vjezdovou bránou.
Cena za pronájem je uvedena za měsíc bez DPH, včetně energií (elektřina, teplo, voda) a některých služeb (cena je bez poplatku za parkování, bez poplatku za telekomunikační služby, bez úklidu pronajatých prostor).
Je vyžadována jistota (dříve "kauce"), která činí 45.000,- Kč.

Číslo zakázky
IDNES-224-N00453
Cena
15 000 Kč
Konstrukce budovy
smíšená
Stav budovy
po rekonstrukci
Typ komerční nemovitosti
kanceláře
Rekonstrukce
2011
Plocha pozemku
1284 m2
Zastavěná plocha
350 m2
Užitná plocha
38 m2
Provozní plocha
38 m2
Počet podlaží
3
Balkon
Plyn
veřejný přívod
Topení
ústřední - plynové
Elektřina
230V
Odpad
veřejná kanalizace
PENB
G

Kontaktujte prodejce

Sdílet na Facebooku Poslat e-mailem Nahlásit chybu

Zpět na detail

Podobné nabídky

Zobrazit další nemovitosti

Nemůžete najít tu správnou nemovitost k pronájmu? Zadejte si poptávku. Rádi Vám s hledáním pomůžeme.

Zadat poptávku